Ana Sayfa Yazılım Mac Pixelmator: Photoshop’un Yetenekli ve Ucuz Rakibi

Pixelmator: Photoshop’un Yetenekli ve Ucuz Rakibi

13
PAYLAŞ

Pixelmator yeni sürümüyle bir süre önce Mac App Store’da yerini aldı. Yüzlerce dolarlık pahalı ve yetenekli bir uygulama olan Photoshop’un çok daha ucuz bir alternatifi olan Pixelmator, 2.0 sürümüyle yepyeni özellikleri, yeni arayüzü ve hızıyla ön plana çıkıyor.

Sihirli elma pixelmator 2 banner

Pixelmator’un ilk sürümünü neredeyse 1 yıla yakın zamandır kullanan birisi olarak çok yüzeysel yorum yapabileceğimi en baştan belirteyim… :) Bu konuda profesyonel olarak çalışmamama rağmen, Pixelmator’un kullandığım kadarıyla oldukça başarılı ve benim için fazlasıyla tatminkar olduğunu söyleyebilirim.

Sihirli elma pixelmator 2 friendly small

2.0 sürümüyle birlikte Lion’ın getirdiği yeni özellikleri (tam-ekran, auto-save, versions, vs…) destekleyen Pixelmator, böylece çok daha kolay ve pratik bir kullanım sunuyor. Photoshop’u da çok sevmeme rağmen, Pixelmator’un bu fiyata bu özellikleri sunması gerçekten şahane… :)

Sihirli elma pixelmator 2 techie small

Teknik anlamda bir karşılaştırma yapamıyorum elbette, ancak belki de çok büyük bir kesin için yeterli, ucuz ve uygun olan Pixelmator’u denemenizi tavsiye ediyorum. :)

Sihirli elma pixelmator 2 features 1

Pixelmator’un sayfasındaki “Try” menüsüne tıkladıktan sonra, sayfanın en altında çıkan butona tıklayarak Pixelmator’u 30 gün boyunca ücretsiz deneyebiliyoruz.

Sihirli elma pixelmator 2 try

Pixelmator’u aşağıdaki linki kullanarak Mac App Store üzerinden $29.99 karşılığında indirebilirsiniz.

Sihirli elma available on the mac app store

Eğer Mac App Store yüklü değilse veya nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız “Mac App Store ve Uygulamalar” yazımıza göz atabilirsiniz.

Sihirli elma pixelmator 2 mac app store

Sihirli elma pixelmator 2 features 2