Son Yazılar

Küçük İyileştirmeler İçeren iOS 10.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

iOS 10.3 güncellemesinin üzerinden 1 hafta geçmişken, Apple küçük iyileştirmeler içeren iOS 10.3.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme detaylarında pek bir detay yok. Bu sebeple fazla bir...

Apple Watch Series 2 Reklamı: Live Bright

Apple az önce Apple Watch Series 2 için yeni bir reklam yayınladı. 1 dakikalık reklam yine diğerleri gibi hareketli, motive edici, canlı ve spor odaklı...

Apple’dan 3 yeni iPad Pro reklamı daha…

Apple 1 ay önce başladığı iPad Pro reklam kampanyasında 3 yeni video daha yayınladı. Böylece toplamda 10 videoya ulaşan kampanya, iPad'in avantajlarını keyifli bir şekilde anlatmaya devam ediyor.

Apple çeşitliliğe önem veriyor, WWDC’de tacize göz yummak istemiyor

Haziran ayındaki Apple geliştirici konferansı (WWDC) için kayıtlar başladı, ve Apple da kayıt ve katılım kurallarını açıkladı. Bu kuralların bir çoğu önceki yıllardakilere benzer olsa da, çeşitlilik üzerine olan kuralda geçen seneye göre oldukça detaylı bir açıklama mevcut.

Yüz milyonlarca iOS cihaz, yeni dosya sistemine geçiyor: APFS

iOS 10.3 ile birlikte Apple iOS cihazlarındaki dosya sistemini değiştiriyor. 30 yılı aşkın süredir kullanılan HFS+, iOS 10.3 güncellemesiyle birlikte yerini Apple'ın yeni dosya sistemi olan APFS'e bırakıyor.

Apple Tüm İşletim Sistemlerini Güncelledi: iOS 10.3, watchOS 3.2, macOS 10.12.4 ve tvOS 10.2

Özellikle iOS 10.3 ile ilgili olarak ilk söylemem gereken şey "acele etmeyin" olacak. Detaylar ise aşağıda.

Pages, Numbers ve Keynote Güncellendi, Touch ID Desteği Geldi

macOS 10.12.4 ve iOS 10.3 ile birlikte Apple ofis uygulamalarını da güncelledi. Güncellenen uygulamalara eklenen yeni özelliklerin yanında artık şifre korumalı dosyaları Touch ID kullanarak da açabiliyoruz.

Satın Alma Rehberi

Mac Dünyasına Giriş

Yeni Başlayanlar için Mac

İpuçları

Videolar

iOS

OS X

watchOS