Ana Sayfa iOS Pages, Numbers ve Keynote Güncellendi, Touch ID Desteği Geldi

Pages, Numbers ve Keynote Güncellendi, Touch ID Desteği Geldi

6

macOS 10.12.4 ve iOS 10.3 ile birlikte Apple ofis uygulamalarını da güncelledi. Güncellenen uygulamalara eklenen yeni özelliklerin yanında artık şifre korumalı dosyaları Touch ID kullanarak da açabiliyoruz.

hero.jpg

Bir çok küçük düzeltmeler ve iyileştirmelere ek olarak her 3 uygulama da yeni özelliklere de kavuştu. Bunların detaylarına girmeyecek olsam da, güncelleme notlarını paylaşarak bu detaylara yer vermek istedim.

tk1.png

 

Pages

pages.png

Numbers

numbers.png

Keynote

keynote.png

Ayrıca, bu güncellemeler iOS 10.3 ile birlikte yayınlanmış olsa da, uygulamaları güncellemek için iOS 10.3’e ihtiyacımız yok. Benzer şekilde Mac uygulamaları için de macOS 10.12 yüklü olması yeterli.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

6 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Sertaç
Sertaç
5 years ago

Bu uygulamalar yerleşik uygulama değil mi? Bende ki mac mini de (2014 late) yok ve app storedan bakınca ücretli gösteriyor. Normalde apple sitesinde de yerleşik uygulamalar olduğu belirtiliyor bu neden olabilir? Eski olanlara sunulmuyor sadece yeni Maclerde mi var bu yerleşik ve ücretsiz olayı?

H.Uğur ASMA
H.Uğur ASMA
5 years ago
Cevapla  Sertaç

Öyle göründüğüne bakmayın indirmeye çalıştığınızda bedava geliyor.

Sertaç
Sertaç
5 years ago
Cevapla  H.Uğur ASMA

Denedim fakat öyle bir durum olmadı ücret alacaktı normalde ama iptal etmiş olduğum kartım hala kayıtlı olduğu için için kredi kartınız reddedildi uyarısı verdi.

Goktug Gedik
5 years ago
Cevapla  Sertaç

Zamanında şöyle bir yazı paylaşmıştım. Göz atmak isteyebilirsiniz belki: http://www.sihirlielma.com/2013/10/26/iwork-ucretsiz/

Mustafa Hastürk
5 years ago
Cevapla  Sertaç

Eskiden bu uygulamalar ücretli idi. Ekim 2014 den sonra alınan cihazlarda Pages, Keynote ve Numbers uygulamaları ücretsiz oldu.

“Starting in October 2014, Apple announced that Pages, Numbers, and Keynote are available free with every qualifying new Mac. If you purchased a qualifying Mac that did not include Pages, Numbers, and Keynote, you can apply for these apps through the Up-To-Date Program by following the steps below.”

Sertaç
Sertaç
5 years ago

Ben mac miniyi ikince el olarak aldım2014 late geçiyor ama tam alınma tarihini bilmiyorum muhtemelen ekim 2014 öncesidir.