Ana Sayfa Haberler Apple’ın mağazasına refurbished 15 inç 2017 MacBook Pro’lar eklendi

Apple’ın mağazasına refurbished 15 inç 2017 MacBook Pro’lar eklendi

5

Apple, Touch Bar ile donatılmış 15 inçlik MacBook Pro 2017 tamir görmüş (refurbished) modelleri global online mağazasına ekledi. An itibarıyla Apple’ın online mağazasından yaklaşık %15’lik indirimle satışa sunulan 6 farklı refurbished 15 inçlik MacBook Pro ürünü, kullanıcıları bekliyor.

Apple, herhangi bir sorun nedeniyle tüketicilerden iade aldığı ürünleri, “refurbished” başlığı altında indirimli fiyatlarla yeniden satışa sunuyor. Örneğin 16 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla birlikte Radeon Pro 555 ekran kartına sahip olan 15 inçlik MacBook Pro, 2039 dolar fiyat etiketiyle satılıyor olmasına karşın, indirim kapsamında ürünün bedelinden 360 dolar tasarruf etmek mümkün.

Gri uzay ve gümüş olarak ikiye ayrılan renk seçeneklerinin yanı sıra, bazı farklı konfigürasyonlar da yine kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Touch Bar özelliğiyle donatılmış 2017 model 15 inçlik MacBook Pro’lara göz atmak için tıklayın.

5 Yorumlar

  1. Herkese merhaba, “refurbished” konusu haberi yazan arkadaşımızın gözünden kaçmış. Haberde gerekli düzenleme yapıldı. Yazarımızı tatlı bir dille uyardık. Sizlerin de affınıza sığınıyoruz 🙂
    Sağlıcakla kalın,
    Erhan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here