Ana sayfa » iPhone » 2018 iPhone Modellerinde Dikkat Çeken “iPhone Xs Max” Detayı!

2018 iPhone Modellerinde Dikkat Çeken “iPhone Xs Max” Detayı!

0
PAYLAŞ
2018 iPhone Serisi iPhone X Max

2018 iPhone modellerinden bilinmeyenlerinden ilki gün yüzüne çıkmış gibi duruyor. iPhone Xs olarak adlandırılması beklenen OLED ekranlı 2018 iPhone modellerinden 6.5 inçlik modelin “iPhone Xs Max” olarak adlandırılacağı iddia ediliyor.

Apple’ın 2018 iPhone serisinin adlandırması konusunda kafası bir hayli karışık. 2017 yılında tanıtılan iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı takip edecek modellerin adlandırması konusunda iPhone X işleri karıştırıyor.

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

Geçtiğimiz hafta, Apple’ın 2018 iPhone modelleri için pazarlama adlandırması olarak 5.8 inç ve 6.5 inç OLED ekranlı modellerinde iPhone Xs’i kullanacağı bilgisi ortaya çıkmıştı. O anda her iki model için de iPhone Xs adlandırılmasının kullanılacağı sanıldı. Tıpkı iPad Pro’da olduğu gibi, ancak şimdi daha büyük ekranlı modelin iPhone Xs Max gibi benzersiz bir isimle geleceği görülüyor.

Apple, iPhone 6 Plus’tan bu yana piyasaya sürdüğü en büyük ekranlı model için “Plus” ekini kullandı. “Plus” etiketinin 2018 iPhone modelleriyle birlikte tarih olacağı görülüyor. Muhtemelen “Plus” ekinin yerini “Max” olacak. iPhone Xs Plus’ın okunuş olarak pek çekici gelmedi ama iPhone Xs Max’ın daha çekici geldiği değerlendirmesinde de bulunulabilir.

6.5 inçlik iPhone Xs Max’a 5.8 inçlik iPhone Xs eşlik edecek ve bu iki modelle birlikte bir de 6.1 inçlik henüz adlandırması netleşmeyen model gelecek.

Macerkopf, 2018 iPhone serisinin beklenen Avrupa fiyatlarını da paylaştı. İsimsiz bir kaynaktan elde edilen bilgilere göre, 6.1 inç LCD iPhone 799 Euro, 5.8 inç iPhone Xs’in 909 Euro ve 6.5 inç iPhone Xs Max’ın 1.149 Euro’dan satışa sunulacak.

Apple, 2018 iPhone modellerini 12 Eylül’deki özel etkinliğinde tanıtacak.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar