Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Bizler Apple ürünlerini kullanmayı çok seven bir grup teknoloji sevdalısıyız. Bazılarımız yıllardır Apple dünyasının içerisinde, bazılarımız ise daha çok yeni… Ancak hepimizin ilgi alanları, geçmişi ve bilgisayar seviyeleri farklı olduğu için hepimizin çok farklı tecrübeleri var. Hakkımızda anlatacağımız çok fazla şey yok, ama Apple dünyasını anlatmaya bayılıyoruz… 🙂

Sihirli Elma adı altındaki sitemizde, hem deneyimli Apple kullanıcıları, hem de yeni Apple kullanıcıları veya Apple ekosistemine geçerken aklında soru işareti bulunan kullanıcılar için bizzat kendi tecrübelerimizi paylaşıyoruz. İnanmadığımız, denemediğimiz şeylere yer vermiyoruz.

Misyonumuz

Sihirli Elma, tüm Apple ürünleriyle ilgili olarak Türkiye’de son kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlayan bir web sitesidirSürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu sadık ve değerli okuyucu kitlesi ile hızla büyüyen Sihirli Elma, Türkiye’deki Apple kullanıcılarının ve Apple ürünleri almayı düşünen önemli bir kitlenin yakın takibindedir.

Vizyonumuz & Hedeflerimiz

Sihirli Elma, hem uzman hem de acemi Apple kullanıcılarına hitap ederek, Türkiye’deki bilinçli Apple kullanıcı kitlesini arttırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Sihirli Elma okuyucuları tek tip bir kullanıcı kitlesi yerine farklı demografik özelliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Sadece Apple kullanıcılarının değil, aynı zamanda çeşitli Apple ürünlerini ve aksesuarlarını almayı düşünenlerin ve karar verme aşamasındakilerin de takip ettiği Sihirli Elma, sürekli güncel olan içeriği ile okuyucularını en doğru şekilde bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi hedefler.

Kısaca Sihirli Elma; bilgilendirici, öğretici ve yol gösterici içerikleriyle, Türkiye’de Apple ve ekosistemi hakkında kaliteli içerik üreten nadir kaynaklardan biridir. Bu sebeple de, bu konuda kendisinin veya ürünlerinin reklamlarını uzman veya yeni Apple kullanıcılarına, potansiyel Apple müşterilerine, Apple tutkunlarına ve uygulama geliştiricilere duyurmak isteyen herkes için en doğru adreslerden biridir.