Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Artık Çok Daha Güçlüyüz

Eylül 2017 tarihi itibariyle Sihirli Elma daha güçlü, dinamik ve deneyimli bir ekiple kaldığı yerden yoluna devam edecek. Bu yolculukta değerli okuyucularımızın ve takipçilerimizin beklentilerini dikkate alarak sizlere fayda sağlamaya ve değer üretmeye devam edeceğiz.

Biz Kimiz?

Bizler Apple ürünlerini kullanmayı çok seven bir grup teknoloji sevdalısıyız. Bazılarımız yıllardır Apple dünyasının içerisinde, bazılarımız ise daha çok yeni… Ancak hepimizin ilgi alanları, geçmişi ve bilgisayar seviyeleri farklı olduğu için hepimizin çok farklı tecrübeleri var. Hakkımızda anlatacağımız çok fazla şey yok, ama Apple dünyasını anlatmaya bayılıyoruz… 🙂

Sihirli Elma adı altındaki sitemizde, hem deneyimli Apple kullanıcıları, hem de yeni Apple kullanıcıları veya Apple ekosistemine geçerken aklında soru işareti bulunan kullanıcılar için bizzat kendi tecrübelerimizi paylaşıyoruz. İnanmadığımız, denemediğimiz şeylere yer vermiyoruz.

İletişim sayfası üzerinden bizimle temasa geçebilir, her türlü önerilerinizi ve yorumlarınızı bize iletebilirsiniz…

Merak edenler için Eylül 2017 tarihi itibariyle artık bir de künyemiz var.

Yayın Sahibi

Yayın Danışmanı ve Kurucu
Göktuğ Gedik

Yayın Yönetmeni
Ahmet Usta

Editörler
Tahsin Özyer
Yekta Fırtına

İrtibat Adresimiz
Tomtom Mahallesi, İstiklal Cd. No: 189/3, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Sihirli Elma nedir?

Sihirli Elma, tüm Apple ürünleriyle ilgili olarak Türkiye’de son kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlayan bir web sitesidirSürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu sadık ve değerli okuyucu kitlesi ile hızla büyüyen Sihirli Elma, Türkiye’deki Apple kullanıcılarının ve Apple ürünleri almayı düşünen önemli bir kitlenin yakın takibindedir.

Sihirli Elma’yı kimler takip ediyor?

Sihirli Elma, hem uzman hem de acemi Apple kullanıcılarına hitap ederek, Türkiye’deki bilinçli Apple kullanıcı kitlesini arttırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Sihirli Elma okuyucuları tek tip bir kullanıcı kitlesi yerine farklı demografik özelliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Sadece Apple kullanıcılarının değil, aynı zamanda çeşitli Apple ürünlerini ve aksesuarlarını almayı düşünenlerin ve karar verme aşamasındakilerin de takip ettiği Sihirli Elma, sürekli güncel olan içeriği ile okuyucularını en doğru şekilde bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi hedefler.

Kısaca Sihirli Elma; bilgilendirici, öğretici ve yol gösterici içerikleriyle, Türkiye’de Apple ve ekosistemi hakkında kaliteli içerik üreten nadir kaynaklardan biridir. Bu sebeple de, bu konuda kendisinin veya ürünlerinin reklamlarını uzman veya yeni Apple kullanıcılarına, potansiyel Apple müşterilerine, Apple tutkunlarına ve uygulama geliştiricilere duyurmak isteyen herkes için en doğru adreslerden biridir.

Trafik & İstatistikler

Her ay Sihirli Elma’yı ortalama;

  • 250.000 Apple kullanıcısı ya da potansiyel Apple kullanıcısı ziyaret ediyor,
  • 500.000 sayfa gösterimi gerçekleşiyor.

Ve Sihirli Elma’nın Eylül 2017 itibariyle;

  • 32.000’den fazla Facebook beğenisi,
  • 11.000’den fazla Twitter takipçisi,
  • 24.000’den fazla e-posta bülteni abonesine sahip.