Ana Sayfa Teknik Servis

Teknik Servis

Soru & Cevap’a baktınız mı?

Apple ürünleriyle ilgili tüm sorularınıza Soru & Cevap sayfamızda yanıt bulabilirsiniz. Bu sayfada bizler gibi pek çok kullanıcı da hem sorularını soruyor, hem de diğer sorulara yanıt bulabilmek için kendi tecrübelerini paylaşıyor.

Ancak elbette her sorunun cevabı bilinemeyebiliyor ya da cihazla ilgili teknik bazı işlemler gerekebiliyor. İşte bu noktada cihazımıza dokunacak olan teknik servisin seçimi oldukça önemli. Yetkili olmayan bir servis ürünümüze gereken ilgiyi göstermeyebilir ve geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Teknik Servis için kime danışmalıyım?

Sihirli Elma olarak daima Apple’ın yetkili servislerine danışmanızı öneriyoruz. Yetkili teknik servisler dışındaki hiç bir servisi önermiyor ve bu servislere cihazlarınızı emanet etmenizi tavsiye etmiyoruz. Danıştığınız yer “Yetkili Servis” olduğu sürece aklınız kalmadan cihazınızı emanet edebilirsiniz.

Apple Türkiye Yetkili Teknik Servis Listesi

Aşağıdaki resme tıklayarak Apple’ın resmi yetkili servis listesine ulaşabilir, cihazınızın seri numarasını yazarak size en yakın yetkili teknik servise ulaşabilirsiniz.