Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bizler Apple ürünlerini kullanmayı çok seven bir grup teknoloji sevdalısıyız. Bazılarımız yıllardır Mac dünyasının içerisinde, bazılarımız ise daha çok yeni… Ancak hepimizin ilgi alanları, geçmişi ve bilgisayar seviyeleri farklı olduğu için hepimizin çok farklı tecrübeleri var. Hakkımızda anlatacağımız çok fazla şey yok, ama Apple dünyasını anlatmaya bayılıyoruz… :)

Sihirli Elma adı altındaki bu blog’da, hem deneyimli Mac kullanıcıları, hem de yeni Mac kullanıcıları veya Macintosh’a geçerken aklında soru işareti bulunan kullanıcılar için bizzat kendi tecrübelerimizi paylaşıyoruz. İnanmadığımız, denemediğimiz şeylere yer vermiyoruz.

İletişim sayfası üzerinden bizimle temasa geçebilir, her türlü önerilerinizi ve yorumlarınızı bize iletebilirsiniz…

Sihirli Elma nedir?

Sihirli Elma, tüm Apple ürünleriyle ilgili olarak Türkiye’de son kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlamayan bir blog’durSürekli gelişen içeriği ve sahip olduğu sadık ve değerli okuyucu kitlesi ile hızla büyüyen Sihirli Elma, Türkiye’deki Mac kullanıcılarının ve Mac almayı düşünen önemli bir kitlenin yakın takibindedir.

Sihirli Elma’yı kimler takip ediyor?

Sihirli Elma, hem uzman hem de acemi Apple kullanıcılarına hitap ederek, Türkiye’deki bilinçli Apple kullanıcı kitlesini arttırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple Sihirli Elma okuyucuları tek tip bir kullanıcı kitlesi yerine farklı demografik özelliklere sahip kişilerden oluşmaktadır.

Sadece Apple kullanıcılarının değil, aynı zamanda çeşitli Apple ürünlerini ve aksesuarlarını almayı düşünenlerin ve karar verme aşamasındakilerin de takip ettiği Sihirli Elma, sürekli güncel olan içeriği ile okuyucularını en doğru şekilde bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi hedefler.

Kısaca Sihirli Elma; bilgilendirici, öğretici ve yol gösterici içerikleriyle, Türkiye’de Apple ve Mac hakkında kaliteli içerik üreten nadir kaynaklardan biridir. Bu sebeple de, bu konuda kendisinin veya ürünlerinin reklamlarını uzman veya yeni Mac kullanıcılarına, potansiyel Mac alıcılarına, Apple tutkunlarına ve uygulama geliştiricilere duyurmak isteyen herkes için en doğru adreslerden biridir.

Trafik & İstatistikler

Her ay Sihirli Elma’yı ortalama;

  • 150.000 Mac kullanıcısı ya da potansiyel Mac kullanıcısı ziyaret ediyor,
  • 300.000 sayfa gösterimi gerçekleşiyor.

Ve Sihirli Elma’nın Temmuz 2015 itibariyle;

sihirli-elma-logo