Ana Sayfa Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus TV Reklamları: Huge & Cameras

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus TV Reklamları: Huge & Cameras

9

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus geçtiğimiz cuma günü ABD’de ve birkaç ülkede daha satışa çıktı ve ilk günden itibaren en çok satan iPhone oldu. Bu cuma günü ülkemizde de satışa çıkacak olan iPhone 6 ailesi için, Apple 2 yeni TV reklamı daha yayınladı.

sihirli-elma-iphone-6-plus-tv-ad

Bu reklamlarda da ilk reklamlarda olduğu gibi Justin Timberlake ve Jimmy Fallon yer alıyor. Lansmanda yayınlanan reklamlarda büyüyen ekranlar, sağlık ve iOS 8 ile birlikte gelen özelliklere odaklanan Apple, bu yeni 2 reklamda ise yine ekran büyüklüklerine, daha da iyileşen kameralara ve resim sabitleme (image stabilization), ağır-çekim (slow-motion) ve hızlı-çekim (time-lapsa) gibi özelliklere değinmiş.

Ayrıca Apple’ın bu sene ilk 3 günde 10 milyondan fazla iPhone satarak bir rekor kırdığını da kısaca paylaşmış olalım. 🙂 Bu bilgiyi de ilk olarak yine Twitter hesabımızdan paylaşmıştık dün akşam.

Her küçük haber veya yeni bilgi için yeni bir yazı yazarak sizleri yormak istemiyoruz. Ancak Apple hakkında daha fazla bilgiye, daha hızlı ulaşmak isterseniz Twitter hesabımızı da takip edebilirsiniz. 🙂

Apple’ın yayınladığı 2 reklam filmini ise aşağıdan izleyebilirsiniz… 🙂 Bu arada, bildiğiniz gibi bu cuma iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Türkiye’de de satışa çıkıyor.

Ben 2 senedir bir iPhone 5 kullandığım için gözüme siyah bir iPhone 6 kestirmiş durumdayım. 🙂 Peki siz bir iPhone 6 almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

iPhone 6 and iPhone 6 Plus – TV Ad – Huge

[youtube id=”I3uAoeQBpcQ”]

iPhone 6 and iPhone 6 Plus – TV Ad – Cameras

[youtube id=”AdbggN5XB0Y”]

 


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

9 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Kerem Gürel
Kerem Gürel
8 years ago

Üç yıldır iPhone 4s kullanıyordum şimdi nasipse iPhone 6’yı hak ettiğimi düşünüyorum 🙂
Esasında kullanım açısından (okulda ders kitapları da dahil kitap, dergi vb okuma, video izleme…) Plus modeli benim için daha iyi olacak ancak tek elle kullanıma alışmış biri olarak 5.5″ ekranın taşınması ve kullanımının ne tür zorluklar getireceğini kestiremiyorum…siz 4.7 de kararlı mısınız Göktuğ bey?

Goktug Gedik
8 years ago
Cevapla  Kerem Gürel

Açıkçası Apple Store’a gidip her iki cihazı da incelemeden kararlıyım diyemem 🙂 5.5 olanı cebimde taşıyamayacağımı düşündüğüm için 4.7 inç olanı tercih ederim diye tahmin ediyorum. Ancak bi gidip görmek, pantolonun cebine atmak lazım önce… 🙂

Bu yüzden cuma akşam veya cumartesi sabah gidip Apple Store’da uzun uzun incelemeyi planlıyorum.

Erdinç Dinçer
Erdinç Dinçer
8 years ago
Cevapla  Goktug Gedik

Bence apple bir hata daha yaptı. Geçen sene iPhone 5s tanıtımda özellikle vurgu yapılan, Tek el ile kullanımdan bu sene vazgeçmesi hoş olmadı. İki model çıkarabilirsin onu anlıyorum. Ama keşke iPhone 6 yı 5s boyutlarında çıkarsaydı.

Guest
Guest
8 years ago

iphone 6 yı tek el ile kullanabiliyorsunuz. home tuşuna iki kez dokununca ekran yarıya iniyor ve tek el ile kullanabiliyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=_rHtILGFg98

İçim Tezcan Erözkan
İçim Tezcan Erözkan
8 years ago

3 senelik 4s 64gb kullanıcısı olarak koyu gri iphone 6 plus 128gb diyorum Goktug Bey. Ne dersiniz 6 plus olacaksa 128gb olsun diyorum ?

Goktug Gedik
8 years ago

Ben de şu anda iPhone 5 64GB kullanıyorum. En az 64GB alacağıma eminim ama 128GB’a çıkmalı mıyım bilemiyorum 🙂 iCloud’u fotoğraflar için daha verimli kullanabilirsem 128GB almayabilirim belki. Ancak 128GB da içine ne koysak alır, bu da büyük rahatlık 🙂

3458
3458
8 years ago

hızlı çekimdeki seslerin inceleşmesi çok komik 🙂 güzel reklamlar olmuş.

Guest1
Guest1
8 years ago

Bu reklamlar artık Türkiye TV’lerinde de yayınlanıyor, hem de sürpriz iki sesle ve bence müthiş olmuş; tek kötü yanı sadece 30 saniye 🙂

Goktug Gedik
8 years ago
Cevapla  Guest1

Reklamı ben de bu akşam gördüm. Ama son saniyelerine yetişebildim. Kimler seslendirmiş çıkartamadım. Bir bayan bir de erkek sesi vardı sanırım? Siz anımsayabıldınız mi ?