Ana Sayfa Aksesuar AirPods sessizce 3.5.1 sürümüne güncellendi

AirPods sessizce 3.5.1 sürümüne güncellendi

12

Kulaklıkların içerisinde bir yazılım olduğunu düşünmek her ne kadar garip gelse de, Apple’ın W1 çipine sahip olan kablosuz kulaklığı AirPods tam olarak böyle çalışıyor. 🙂

Üretim sıkıntıları sebebiyle sadece şanslı bir azınlığın sahip olabildiği AirPods, daha önce 3.3.1 firmware sürümüne sahipken önceki gün gelen bir güncellemeyle 3.5.1 sürümüne yükseltildi.

sihirli-elma-airpods-1.jpg

Diğer ürünlerin aksine, AirPods biz farkına bile varmadan, şarj kutusuna konulduğunda ve bir iOS cihazına bağlıyken otomatik olarak güncelleniyor. 

AirPods’unuzun sürümünü kontrol etmek için iPhone’dan Ayarlar > Genel > Hakkında > AirPods içerisine göz atmanız yeterli.

airpods.jpg

3.5.1 sürümünin yenilikleriyle ilgili olarak net bir bilgi yok, ancak geçtiğimiz haftalarda özellikle iPhone 6s ve 6s Plus sahiplerinin yaşadığını söylediği bağlantı problemleriyle ve pilin bazen hızlı tükenmesiyle ilgili sorunları çözmüş olabileceği konuşuluyor.

apple-airpods-case.jpg

Bir süredir AirPods satın almak için fırsat kolluyor ama bir türlü satın alamıyordum. Tam da bir yolculuk dönemine denk geldiği için de internet üzerinden sipariş vermeye çekiniyordum. Ancak dün itibariyle bekleme süresi “hala 6 hafta” olsa da siparişimi verdim ve beklemeye başladım.

Bir süre yurt dışında olacağım için MacBook Pro üzerinden Touch ID kullanarak Apple Pay ile siparişimi verdim. 🙂 Bununla ilgili bir yazıyı da yarın paylaşacağım.

sihirli-elma-airpods-apple-pay.jpg


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

12 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Sarp
Sarp
6 years ago

6 hafta yazmasına rağmen elime 4 haftada ulaştı. Harika bir işcilik. Kutu çok keyifli ve mantıklı. Kablolardan kurtulmak tahminimden daha da rahatlık sağladı. Özellik olarak hiç bir ekstra özelliğinin olması süper bir duygu. Sadece çalışıyor. Siri kullanımımı daha da arttırdı.

Goktug Gedik
6 years ago
Cevapla  Sarp

umuyorum ki öyle olur 🙂

Can
Can
6 years ago
Cevapla  Sarp

Siparişi ne zaman vermiştiniz?

Sarp
Sarp
6 years ago
Cevapla  Can

5 hafta önce verdim. Geçen hafta eline ulaştı.

Kadir Gümüşay
Kadir Gümüşay
6 years ago
Cevapla  Sarp

10 Ocak’tan bu yana bekliyorum. Bakalım ne kadar sürede teslim edilecek.

by eisen
by eisen
6 years ago

Bende 9 Ocak’ta sipariş verdim hala bekliyoruz.. Fiyatlar arttığında zorlu ve akasyada stoğa girdi online sipariş verdim diye bir de 120 lira zam geldiği için iptal etmedim. Artık bu hafta gönderirler heralde..

Kadir Gümüşay
Kadir Gümüşay
6 years ago
Cevapla  by eisen

Bende ayni şekilde düşünüyorum, bakalım. hayırlı olsun şimdiden.

mmes
mmes
6 years ago
Cevapla  Sarp

Kapalı bir yerde Son ses müzik dinleniyor mu? Dışarı ses veriyor mu?

Goktug Gedik
6 years ago
Cevapla  mmes

Vermemesi oldukça zor diye tahmin ediyorum. Ancak kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha doğru olur tabi. 🙂

mmes
mmes
6 years ago
Cevapla  Goktug Gedik

Kargodan gelsin denicem. 🙂 siyah yapıcam. ?

Kadir
Kadir
6 years ago

Harika bir ürün, Apple tarafında yapılan ve kullandığım hiçbirşeyden memnuniyetsizlik yaşamadım. Fakat bu kulaklı ekstra iyi. Ses kalitesi konusunda mutlaka herkesi tatmin etmeyebilir ama bana çok yeterli geldi. Aldığınıza Pişman olacağınızı sanmıyorum.

toktarc
toktarc
6 years ago

airpods ları yağmurlu ortamda da kullana biliyormuyuz