Ana sayfa » iOS » Clips’in ilk güncellemesi 1.0.1 geldi

Clips’in ilk güncellemesi 1.0.1 geldi

1
PAYLAŞ

Apple, Clips uygulaması için ilk güncellemesini yayınladı. Clips 1.0.1 sürümünde, numarasından da anlaşılacağı gibi, oldukça küçük iyileştirmeler mevcut:

clips-app.png

  • Oynatırken veya düzenleme için durdurulduğunda Canlı Başlık metnine dokunma
  • Birden fazla mesajlaşma adresi olan bir kişiyle paylaşırken Klipler en sık kullanılan adresi önerir
  • Video klipleri kaydederken ve bazı posterleri içeren videoları paylaşırken kararlılık ve güvenilirliği artırır

clips.jpeg

Farklı amaçlar için birkaç video hazırlamak için kullandığım Clips, gerçekten de eğlenceli videolar hazırlamak için oldukça pratik.

Elin alışması biraz zaman alıyor, ama sonrasında ortaya çok güzel şeyler çıkıyor. 🙂 Siz Clips’i hiç kullandınız mı? Ne gibi videolar hazırladınız?

Benim ilk hazırladığım videolardan biri arkadaşlarım için bir adres tarifi videosuydu… 🙂

Eğer hala Clips’i denemediyseniz bu yazıya göz atmanızı ve aşağıdaki butona tıklayarak uygulamayı indirmenizi öneriyorum.

sihirli-elma-download-apple-store.jpg


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


PAYLAŞ
Teknoloji ve mobil dünya sevdalısı, Apple tutkunu, sosyal medya bağımlısı, amatör gurme, verimlilik delisi, telekomunikasyon mühendisi...

1 YORUM

  1. gelişmesi güzel ve inanıyorum ki ileride alacağı güncellemeler ile daha da ilgi çekiici olacaktır ama an itibarı ile appstore da bulunan videoshop uygulaması benim tüm isteklerime daha iyi cevap verebiliyor. Tavsiye ederim.

Bir Yorum Bırakın