Ana Sayfa iPhone Apple’dan Android Kullanıcılarına Çağrı Var: Hayat iPhone ile Daha Kolay!

Apple’dan Android Kullanıcılarına Çağrı Var: Hayat iPhone ile Daha Kolay!

7

Apple dün yeni bir reklam kampanyasıyla iPhone’un önemli özelliklerini vurguluyor. Android kullanıcılarını (ve diğer platformları) hedefleyen bu kampanya ile Apple iPhone’a geçişi hızlandırmak istiyor.

hero.jpg

Performans, kamera, gizlilik gibi konuları öne çıkartan Apple, özellikle Android kullanıcılarının bir sonraki tercihi olmak istiyor.

apple.com/switch adresinden erişilebilen mikro-sitede detayları anlatan Apple, aynı zamanda birkaç videoyu da Youtube’da yayınladı.

15 saniyelik her videonun altında “Move to iOS” uygulaması sayesinde müzik, fotoğraf ve diğer şeylerin iPhone’a kolayca taşınabileceğini anlatıyor ve bu siteye yönlendiriyor.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

7 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Sarp
Sarp
5 years ago

Think different
Get a mac
iPod reklam kampanyalarından sonra bu da gayet zekice ancak şunu söyliyim sorunlu androidçileri istemiyoruz. Biz böyle mutluyuz. 🙂

Reklamcı
Reklamcı
5 years ago

Hadi bir reklam da benden olsun: Üç vakte kadar Apple Pay, Türkiye’de aktif olacak 🙂 az kaldı

Sarp
Sarp
5 years ago
Cevapla  Reklamcı

Güzel haber. Öncelikle paypal sonrası ve booking com sonrası alternatif yandaş firmaların kuruluşları gerçekleşti. Şimdi de apple pay öncesi piyasaya troy denen visa rakibini sürdüler. Dolayısıyla artık para akışının tamamını komisyonculukla da kontrol edebilecekler.
Apple pay gelsin rahat edelim.

DaVe
DaVe
5 years ago

reklamları güzel fakat icraata gelince
pupa’ya ekranı kırık garantisi bitmiş iphone getirdiğimde, ücret ile değişimi kabul ettiğim halde apple servisi cihazı kabul etmeyip geri yolluyor, açıklaması: daha önceki ekran onarımda 3.parti parça kullanılmış, sonuçta ücretini alacaklar neden böyle bir cevap veriliyor anlayamıyorum.

Goktug Gedik
5 years ago
Cevapla  DaVe

Apple’a direkt olarak bu konuyu aktarmanızı öneririm.

DaVe
DaVe
5 years ago
Cevapla  Goktug Gedik

Apple’a direkt bu konuyu nasıl aktarabilirim?
Zaten cihaz apple teknik servisinden bu açıklamayla geri döndü.

Sarp
Sarp
5 years ago
Cevapla  DaVe

Daha önce yaptırdığınız yere götürün olay çözülsün. Garantisi bitmiş ve önceden yetkili servis dışı müdale görmüş cihaza kimse bulaşmak istemez.