Ana Sayfa Aksesuar InkCase i7 akıllı iPhone kılıfı Türkiye’de piyasaya sürüldü

InkCase i7 akıllı iPhone kılıfı Türkiye’de piyasaya sürüldü

2

Oaxis’in ince akıllı telefon kılıfı InkCase i7, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPhone 8’i destekliyor. 

InkCase i7, ‘Kişiselleştirilebilir Duvar Kağıdı’ ile en iyi anıları sürekli göz önünde tutarken, ‘Canlı Bilgilendirme Merkezi’ ile kullanıcıları gün boyu bilgilendiriyor. Bluetooth bağlantısı ile donatılmış olan ürüne;  takvimler, yapılacak olan işlerin listesi, görseller, hava durumu, fitness uygulaması ve haberler gibi birçok uygulama eklenebiliyor. Kullanıcılar InkCase i7 ile bu uygulamaları iPhone’un arkasında görüntüleyerek günlük işlerini kolayca planlarken, yaklaşan etkinliklerden de haberdar oluyor.

InkCase i7 sunduğu ‘BubblePro Akıllı Teknolojisi’ ile iPhone’u düşmelere ve darbelere karşı maksimum oranda koruyor. En yeni teknolojiyi sunan mikro dokular, kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlıyor.

Kılıf 4,1 mm kalınlığı ve 62 gram ağırlığıyla dünyadaki en ince ve hafif e-okuyucu olma niteliği taşıyor. InkCase i7 ayrıca 4,3 inçlik çizilmeye karşı dayanıklı ekranının yanında parlak ve keskin metinlerle mükemmel bir okuma deneyimi de sunuyor. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketen InkCase i7; ekranda bir resim ya da metin ayarlandıktan sonra neredeyse hiç enerji tüketmiyor.

Tek bir kez şarj edildiğinde bile uzun süre kullanılabilen InkCase i7; ekranını gerçek bir saate dönüştürerek, iPhone’un pil ömründen de tasarruf sağlıyor.

Inkcase i7’nin satış fiyatı 499 TL olarak belirlendi.
mobil porno


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

2 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Alico
4 years ago

Akıllı telefon kılıfını da koruma kılıfı çıkacak mı 🙂

Yamaç
Yamaç
4 years ago

Bu kılıfı korumak için gerekecek kılıf piyasaya ne zaman sürülecek acaba??!!