Ana Sayfa iOS iOS 11.2 Public Beta yayınlandı

iOS 11.2 Public Beta yayınlandı

0

Apple, iOS 11.2 Public Beta güncellemesini indirime sundu. İşte iOS 11.2 Public Beta yükleme rehberi.

Apple, iOS 11 ile yaşanan sorunları dün indirime sunduğu iOS 11.1 güncellemesi ile çözmüştü. Uzun süredir Beta aşamasında olan iOS 11.1’in yayınlanmasından bir gün önce ise iOS 11.2 Beta 1 sürümü geliştiricilerin beğenisine sunulmuştu.

iPhone X için önemli optimizasyonlar içeren iOS 11.2 güncellemesi ile hesap makinesinde yaşanan 1+2+3 sorunu düzeliyor, Live Photo düzenlerken görünen efektler değişiyor, iPhone X ve iPhone 8 ile gelen duvar kağıtları diğer iPhone modellerinde de kullanılabiliyor. iOS 11.2 ile ayrıca AirPlay 2 özelliği de aktif hale geldi.

Apple, geliştiricilerin ardından halka açık sürüm olarak nitelendirilen iOS 11.2 Public Beta güncellemesini bugün yayınladı. Peki, iOS 11.2 Public Beta güncellemesini nasıl yükleyeceksiniz?

iOS 11.2 Public Beta nasıl yüklenir?

  1. Adım: Apple Beta Yazılım Programı’na buradan Apple ID’niz ile kaydolun.
  2. Adım: Apple Beta Yazılım Programı sayfasının sağ üst köşesinde yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.
  3. Adım: Enroll Your Devices ekranından “Download Profile” seçeneğine tıklayın ve Beta profilini iPhone veya iPad’inize indirin.
  4. Adım: Beta profili yüklendikten sonra iPhone veya iPad’iniz yeniden başlatılacak.
  5. Adım: iCihaz açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Public Beta yüklerken yaşayabileceğiniz olası bir sorundan dolayı verilerinizi kaybedebileceğiniz için; güncellemeyi yüklemeden önce iTunes veya iCloud‘a mutlaka yedek almayı unutmayın.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz