Ana Sayfa iOS iPhone X’teki Animoji nasıl GIF’e dönüştürülür?

iPhone X’teki Animoji nasıl GIF’e dönüştürülür?

1

iPhone X’te iMessage üzerinde kullanılabilen Animoji’leri, saniyeler içerisinde GIF formatına nasıl çevireceğinizi anlatıyoruz.

Apple, iPhone X’in TrueDepth ön kamerası ile neler yapabileceğini kanıtlamak adına emoji kavramına yeni bir soluk getirmişti. Animoji olarak nitelendirilen yeni nesil emojiler, iPhone X‘in TrueDepth kamerası ile yüz hatlarınızı tarayıp, yüz hareketlerinizi emojiye aktarıyor.

iPhone X ile ilk izlenimler [Sihirli Elma Özel Video]

Peki, sadece iMessage üzerinde kullanılabilen Animoji‘leri, GIF formatına dönüştürmek ve bunları WhatsApp gibi diğer mesajlaşma uygulamalarında kullanmak ister misiniz?

Workflow ile Animoji GIF oluyor!

Apple’ın geçtiğimiz aylarda satın aldığı Workflow uygulaması sayesinde, saniyeler içerisinde Animoji’leri GIF formatına çevirmek mümkün. Bunun için öncelikle App Store’dan ücretsiz olarak Workflow uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Workflow’u indirdikten sonra; uygulamanın Gallery bölümünden “Convert Animoji to GIF” Workflow’unu ekleyin.

iMessage üzerinden göndermiş olduğunuz Animoji’yi kopyalayın ve Workflow uygulamasına geri dönün. Son olarak indirdiğiniz Workflow’u çalıştırın. Bu Workflow, kopyaladığınız Animoji‘yi GIF formatına çevirip, Fotoğraflar uygulamasına GIF olarak otomatik kaydedecektir.

Workflow uygulamasını indirmek için tıklayın


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz