Ana Sayfa iOS iOS 11.2.5 Public Beta 2 yayınlandı

iOS 11.2.5 Public Beta 2 yayınlandı

0

Apple, halka açık sürüm olan iOS 11.2.5 Public Beta 2 güncellemesini yayınladı. iOS 11.2.5 Public Beta 2’nin nasıl yükleneceği haberimizde.

Apple, geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için iOS 11.2.5 Beta 2 güncellemesini yayınlamıştı. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerini barındıran bu güncellemenin ardından şimdi de halka açık sürüm olan iOS 11.2.5 Public Beta 2 indirime sunuldu.

iOS 11.2.5 Public Beta 2 de iOS 11.2.5 Beta 2 gibi sadece performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini barındırıyor. Apple’ın WWDC 17’de söylediği özelliklerin bir kısmı halen daha sunulmuyor. Muhtemelen Apple, bu yenilikleri iOS 11’in son güncellemesi olması beklenen iOS 11.3‘e saklıyor.

iOS 11.2.5 Public Beta 2 nasıl yüklenir

  1. Adım: Apple Beta Yazılım Programı’na buradan Apple ID’niz ile kaydolun.
  2. Adım: Apple Beta Yazılım Programı sayfasının sağ üst köşesinde yer alan Enroll Your Devices seçeneğine tıklayın.
  3. Adım: Enroll Your Devices ekranından “Download Profile” seçeneğine tıklayın ve Beta profilini iPhone veya iPad’inize indirin.
  4. Adım: Beta profili yüklendikten sonra iPhone veya iPad’iniz yeniden başlatılacak.
  5. Adım: iPhone veya iPad açıldıktan sonra Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Public Beta 2‘yi yüklerken yaşayabileceğiniz olası bir sorundan dolayı verilerinizi kaybedebileceğiniz için; güncellemeyi yüklemeden önce iTunes veya iCloud‘a mutlaka yedek almayı unutmayın.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz