Ana Sayfa Haberler Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (23 Temmuz)

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (23 Temmuz)

0
Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları 23 Temmuz 2018

Yeni “Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları” serimizi devam ettirerek günün ücretsiz iOS uygulamalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

iPhone‘unuz, iPad‘iniz veya iPod touch‘ınız sahip olduğunuz uygulamalar kadar iyidir. Bu nedenle, hemen hemen her gün, kısa süre için ücretsiz iOS uygulamalarını derleyecek ve sizlerle paylaşacağız.

Bu şekilde, ihtiyacınız olan ama ücretli olan uygulamaları hiçbir harcama yapmadan, tümüyle ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirebilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Derlediğimiz uygulamaları kısa süre için ücretsiz olduklarını unutmayın. Bu sürenin herhangi bir net sınırı yok. Kimi uygulama dakikalar sonra, kimi uygulama ise saatler sonra yeniden ücretli olabilir. Bu nedenle, sınırlı süre için ücretsiz olan uygulamaları indirmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

23 Temmuz Pazartesi günü için sınırlı bir süre ile ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamaları aşağıda listeledik.

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Groovy – Travel Camera

Groovy - Travel Camera Uygulaması

Hiçbir profesyonel fotoğrafçılık ekipmanına sahip olmadan aradığınız fotoğrafları çekmek ister misiniz? Profesyonel fotoğrafçılar tarafından oluşturulan çok sayıda filtreyi fotoğraflarınızda kullanabilir, filtre seviyelerini ayarlayabilir ve farklı filtreleri karıştırarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

1,99 ABD doları

Uygulamayı İndir


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1
2
3
4
5
6
7
8
9

Bir Yorum Bırakın