Ana Sayfa Haberler Çift SIM Kart Özellikli iPhone Xc Göründü!

Çift SIM Kart Özellikli iPhone Xc Göründü!

0
iPhone Xc

Apple’ın 12 Eylül’deki “Gather round” etkinliği öncesinde 6.1 inç LCD ekranlı iPhone Xc’ye ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, başta kırmızı renk seçeneği dahil olmak üzere dört renkteki iPhone Xc prototipi yer alıyor.

Ben Geskin tarafından Twitter’da paylaşılan görüntüler, 6.1 inç LCD iPhone’u dört renkte gösteriyor: beyaz, uzay grisi, altın ve kırmızı. Cihazlar, 2017 model iPhone’larda olduğu gibi cam tasarıma sahip.

Daha önce ortaya atılan birçok söylentide, 6.1 inç LCD iPhone’un geniş bir renk seçeneğiyle geleceği iddia edilmişti, ancak bu görüntülerde öne sürülen renk seçeneklerinden sadece dördü bulunuyor.

Apple, son iki yıldır PRODUCT (RED) ortaklığıyla genellikle yıl ortasında mevcut iPhone’ları için renk tarafında bir yükseltme yaparak kırmızı renk seçeneğini sunuyor. Paylaşılan görüntülere bakarak, bu yıl, kırmızı renk seçeneğine sahip bir iPhone modelinin doğrudan piyasaya sunulacağı çıkarımında bulunulabilir.

Renk seçeneklerine ek olarak, iPhone X’da kullanılan paslanmaz çelik bantın (çerçeve) aksine uygun fiyatlı LCD iPhone’un alüminyum bantlarının nasıl görüneceği de görülebilir. Ayrıca, Apple’ın maliyet tasarrufu için beklenildiği gibi iPhone Xc’yi tek lensli ana kamera ile donattığı görülüyor.

Son olarak, görüntülerden birinde çift SIM kart tepsisi yer alıyor. Apple’ın çift SIM kart özellikli bir iPhone modelinin tanıtacağı bir süredir konuşuluyordu. Görüntüdeki çift SIM kart yuvalı tepsi bu söylentileri doğruluyor.

Teknoloji devinin çift SIM kart özellikli iPhone modelini belirli pazarlarla sınır tutması bekleniyor.

Çift SIM Kartlı iPhone Xc Görüntüleri

İki gün önce söz konusu görüntülerin iki tanesi ortaya çıkmış ve sizlerle paylaşmıştık.

[bkz url=https://www.sihirlielma.com/2018/09/07/uc-farkli-renkteki-6-1-inc-iphone-9-goruntuleri-sizdirildi/]

Ben Geskin, daha önce paylaşılan iki görüntüye ek olarak iki yeni görüntü daha sundu. Geskin’e göre, görüntülerdeki prototipler, iPhone Xc’nin gerçekteki tasarım formunu temsil ediyor.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz