Ana sayfa » Apple » Shazam için Instagram Hikayeler desteği geldi!

Shazam için Instagram Hikayeler desteği geldi!

0
PAYLAŞ
shazam

Birçok kişi tarafından sevilerek kullanılan Shazam uygulaması için Apple geliştirmeler yapmaya devam ediyor. App Store’un ünlü uygulaması artık Istagram üzerinde de destek verecek.

Bildiğiniz üzere Apple 2017 yılında, ayda 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu söylenen başarılı müzik keşfetme uygulamasını 1.5 milyar TL karşılığında satın almıştı. Bu satın alımın ardından uygulamaya yeni özellikler sunmak için çalışmalar yürüten teknoloji devi, bugün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Instagram Hikayeler için Shazam desteği geldi

Apple’ın sahip olduğu uygulama için geçtiğimiz saatlerde yayınlanan 12.3 güncellemesi ile birlikte, kullanıcılar artık keşfettikleri şarkıları Instagram hikayeler üzerinden paylaşabilecekler.

Bu özelliğin kullanımı ise oldukça basit. Müzik keşif uygulamasını en son sürüme güncelledikten sonra, herhangi bir beğendiğiniz parçayı, paylaş butonu ile Instagram hikayelerr üzerinden rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Ayrıca hikayenizde paylaştığınız şarkı hakkında, Instagram’daki arkadaşlarınızda hikayenizde paylaştığınız gönderiye tıklayarak Shazam uygulamasından daha detaylı bilgilere de ulaşabilecek.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar