Ana Sayfa Haberler iPhone Xs ve Xs Max’in Merakla Beklenen Türkiye Fiyatı Açıklandı!

iPhone Xs ve Xs Max’in Merakla Beklenen Türkiye Fiyatı Açıklandı!

1
iPhone Xs ve Xs Max’in Merakla Beklenen Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Eylül ayında tanıtılan iPhone Xs ve Xs Max’in Türkiye fiyatları sonunda belli oldu. iPhone XR için ise şu an için haber yok.

iPhone Xs ve Xs Max Türkiye fiyatı

Hepsiburada’da ön siparişe açılan yeni modellerin fiyatı oldukça yüksek. Xs, 9.899 Türk Lirası iken Xs Max’in fiyatı 10.999 Türk Lirası.

Renk seçenekleri arasında Gold, Silver ve Space Gray’in olduğu modeller, 4 Aralık tarihinden itibaren satın alınabilecek. Depolama alanı tarafında ise sadece 64 GB’ı görüyoruz. Ürünlerin sayfasında verilen bilgiye göre ön siparişe açılan modeller, Apple Türkiye garantili.

Yeni modelleri Amerika’dan satın almak istemeniz durumunda ödemeniz gereken tutar Xs için 999, Xs Max için 1099 Dolar. Ayrıca satın aldığınız eyalete göre %7 ila %10 arasında olan vergiyi de buna eklemeniz gerekiyor.

Apple’ın Eylül ayında tanıttığı bir diğer model olan iPhone XR hakkında ise Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz