Ana sayfa » Apple » Apple, ekran panellerinde değişikliğe gidebilir!

Apple, ekran panellerinde değişikliğe gidebilir!

0
PAYLAŞ

Apple, son iPhone modellerinde ekran tedariği konusunda Samsung ile çalışmakta. Geçen sene piyasaya sunulan iPhone Xile, bu sene piyasaya sunulan XSve XSMax modellerinde ise tek tedarikçi Samsung. Ancak ekran panellerinin maliyetinin yüksek olması, bilinen bir gerçek. Apple’ın maliyetlerini düşürmek için, Samsung’tan yeni bir öneri geldi.

Apple’a yeni ekran paneli tavsiyesi!

Samsung’un yeni önerisi, panellerin maliyetlerini düşürerek, genel maliyeti de azaltmak yönünde. Ancak daha ucuz deyince, daha kalitesiz olduğunu düşünmeyin. Samsung, Note9, S9ve S9Plus modellerinde kullandığı Y-OCTA panelinin, Apple modellerinde de kullanılmasını tavsiye etti.

apple ekran paneli

Bu paneller daha ince, daha hafifve daha ucuz. Gelecek sene üretilecek modellerde, bu sayede fiyatların düşürülmesi planlanıyor. Apple’ın son zamanlarda kazanç konusunda, bir takım sorunları olduğunu düşünürsek, bu teklife yanaşması mümkün gibi gözüküyor.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar