Ana Sayfa Haberler BKM Express ile cep telefonundan büyük ödeme kolaylığı

BKM Express ile cep telefonundan büyük ödeme kolaylığı

0

BKM Express, her geçen gün yeni kampanya ve ödeme kolaylıkları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapılan son anlaşma ile beraber kullanıcılar hem büyük bir kolaylığa erişecek hemde büyük bir kampanyadan yararlanabilecek.

İndirim gününde kartlı alışverişlerde rekor kırıldı!

BKM Express ile büyük ödeme kolaylığı

BKM, mağaza kasalarında cüzdan taşımadan ödeme yapabilme hedefiyle geçtiğimiz Nisan ayında Migros‘la iş birliği başlatmıştı. Bu iş birliğiyle beraber Türkiye’deki tüm Migros ve Macro center mağazalarında cep telefonuyla ödeme yapılabiliyor. Anlaşma sayesinde Migros ve Macro center mağazalarından alışveriş yapan BKM kullanıcıları, ödeme işlemlerini cüzdan ve kart taşımadan, kasada cep telefonlarıyla kolayca yapabilecek.

BKM Express

Büyük kolaylık yanında büyük bir kampanya ile geliyor!

BKM Express‘in  Migros‘la yaptığı iş birliğiyle sonucunda, ödeme işlemlerini cüzdan ve kart taşımadan kasada cep telefonlarıyla kolayca yapabilen müşterileri ayrıca büyük bir sürprizde bekliyor. Yapılan anlaşmada müşterisini unutmayan BKM ve Migros, kampanya kapsamında BKM Express kullanıcıları 23 Aralık tarihine kadar tüm Migros ve Macro center mağazalarında Money Club Kart ile 75 TL ve üzeri alışverişlerde yaptıkları ödemelerde 10 Money kazanacak.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz