Ana Sayfa Haberler iOS kullanıcılarına Netflix’ten büyük sürpriz!

iOS kullanıcılarına Netflix’ten büyük sürpriz!

0
The Netflix application is seen on an Apple iPhone on October 1, 2018. Analysts predict new shows on the streaming service will bolster Netflixs position as leader of streaming content in 2019. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Netflix, iOS için yeni bir Instagram entegrasyonu geliştirdiğini duyurdu. Artık iOS kullanıcıları filmleri ve TV şovlarını VoD hizmeti ile Instagram hikayelerinde paylaşabilecek.

Apple TV kullanıcısına Netflıx’ten kötü sürpriz!

Netflix, iOS için ekran görüntüsü paylaşma özelliğini aktif etti! 

Uygulama üzerinden ekran kaydı almamızı sağlayan özellik, 11.16.0 (2393) 5.0.1-001 uygulama sürümü ile kullanılabilir hale geldi. Yeni gelen entegrasyon sayesinde, aboneler iOS platformunda Instagram hikayelerinde izledikleri filmleri ve gösterileri paylaşabilecek.

Netflix

Bunu yapabilmek için paylaşmak istediğiniz içeriğe erişim sağlayın, buradan listenin altında bulunan bilgi simgesine (i harfi ile belirtilir) dokunun.

Burada açılan menüden “Paylaş” simgesine dokunabilirsiniz. Instagram’ı seçtiğinizde uygulama, Instagram’ı açacak ve seçilen gönderiyi hikayeler bölümüne otomatik olarak ekleyecek.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar