Ana Sayfa Apple iOS 12.2 güncellemesi ne gibi yenilikler getiriyor?

iOS 12.2 güncellemesi ne gibi yenilikler getiriyor?

0

Dün  geliştirici hesapları için ilk defa kullanıma sunulan iOS 12.2 güncellemesi, kullanıcıları bazı yenilikler ve iyileştirmeler sunmaya hazırlanıyor. Yenilikler dışında 12.2 güncellemesi, yeni bir Apple cihazının da habercisi.

iOS 12.2 Beta yayınlandı! İşte detaylar!

iOS 12.2 güncellemesi ne gibi yenilikler getiriyor?

Henüz geliştirici hesabına sahip olmayanlara sunulmayan güncellemede, çok büyük yenilikler olmasa da bazı yenilikler sunuluyor. Bu güncellemenin en önemli yanlarından biri, henüz resmi olarak duyurusu yapılmamış olan AirPods 2 için önemli bir ipucu bulunduruyor olması.

12.2 güncellemesi ile sistem geneline AirPods kulaklıklardan “Hey, Siri” komut desteği sağlanmış olması, ikinci nesil AirPods cihazların yolda olduğunun habercisi gibi duruyor.

ios 12.2 sdn

Diğer gelen yenilikleri ise, sizler için liste haline getirdik. İşte tüm yenilikler:

  • Apple Haritalar uygulamasına, hava durumu desteği getirilmiş. Bu sayede harita uygulamasından çıkmadan, gitmek istediğiniz yerin hava durumunu görebileceksiniz.
  • Artık güvenli olmayan sitelere girdiğinizde (HTTPS kullanmayan siteler), “Güvenli Değil” mesajıile karşılaşıyorsunuz.
  • Kontrol merkezindeki AirPlay ve ekran yansıtma ikonları yenilenmiş.
  • Apple Cash’e yeni eklenen “Para Ekle” butonu ile artık hesabınıza çok daha hızlı bir şekilde para ekleyebilirsiniz.
  • Artık Apple TV kullanmıyor olsanız bile, başka üreticilerin televizyonlarında da AirPlay özelliğini kullanabileceksiniz.

Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar