Ana Sayfa Öne Çıkanlar Kimsenin bilmediği iPhone ipuçları!

Kimsenin bilmediği iPhone ipuçları!

5

Herkes iPhone‘ların, diğer telefonlara göre daha kapalı bir sistem olduğunu söylese de iOS 12 ile gelen Siri Kestirmeleri, hiçbir programa muhtaç kalmadan çoğu konuda bu söylemi yıkıyor. İşte Siri Kestirmeleri ve yetenekleri!

iPhone’da istedikleriniz gerçekleşiyor!

Siri Kestirmeleri, günlük işlerinizi en çok kullandığınız uygulamalarda, sadece bir dokunuşla veya Siri‘den isteyerek yapmak istediğiniz şeyleri hızlıca yapmanıza olanak sağlıyor. Örneğin beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek, YouTube‘u arka planda çalıştırmak ve istediğiniz bir kişiye sayısız mesaj göndermek gibi neredeyse her konuda sınırsız bir kullanım sağlıyor. Biz de bu videoda, günlük hayatta kullanabileceğimiz ve işlerimizi herhangi bir programa muhtaç olmadan gerçekleştirebilecek en iyi kestirmelere yakından baktık! İyi seyirler!

Siri kestirmelerini kullanmadan önce Kestirmeler uygulamasını App Store üzerinden indirmeyi unutmayın. Kestirmeler uygulamasını indirdikten sonra linkleri kullanabilirsiniz.

Videoda kullandığımız Kestirmelerin linklerini de video açıklamasından bulabilirsiniz.

5 Yorumlar

 1. Öncelikle emeğin için çok teşekkür ederim 🙂 arkasından fakat geleceği nasılda belli ama ,
  Kestirmelerini sıfırdan oluşturacaklar için link vermemiş olman bende 2 saatlik bir çalışmaya sebep oldu:) tahsilatı sonra hallederiz aramızda
  https://www.icloud.com/shortcuts/fca1
  İnstagram foto kaydetme kestirmesi
  https://www.icloud.com/shortcuts/7a9b
  Wi-Fi açıp kapama kestirmesi
  https://www.icloud.com/shortcuts/5a97
  Bluetooth Açma Kapatma Kestirmesi
  https://www.icloud.com/shortcuts/8446
  Hücresel Ağ Açma Kapatma Kestirmesi
  https://www.icloud.com/shortcuts/d43c

 2. Merhaba Yotube video indirme bir çok videoda çalışmıyor beyaz ekran foto olarak iniyor ilinciside arka planda yotube kestirme oynatmıyor acil yardım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz