Ana sayfa » Videolar » Kimsenin bilmediği iPhone ipuçları!

Kimsenin bilmediği iPhone ipuçları!

3
PAYLAŞ

Herkes iPhone‘ların, diğer telefonlara göre daha kapalı bir sistem olduğunu söylese de iOS 12 ile gelen Siri Kestirmeleri, hiçbir programa muhtaç kalmadan çoğu konuda bu söylemi yıkıyor. İşte Siri Kestirmeleri ve yetenekleri!

iPhone’da istedikleriniz gerçekleşiyor!

Siri Kestirmeleri, günlük işlerinizi en çok kullandığınız uygulamalarda, sadece bir dokunuşla veya Siri‘den isteyerek yapmak istediğiniz şeyleri hızlıca yapmanıza olanak sağlıyor. Örneğin beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek, YouTube‘u arka planda çalıştırmak ve istediğiniz bir kişiye sayısız mesaj göndermek gibi neredeyse her konuda sınırsız bir kullanım sağlıyor. Biz de bu videoda, günlük hayatta kullanabileceğimiz ve işlerimizi herhangi bir programa muhtaç olmadan gerçekleştirebilecek en iyi kestirmelere yakından baktık! İyi seyirler!

Siri kestirmelerini kullanmadan önce Kestirmeler uygulamasını App Store üzerinden indirmeyi unutmayın. Kestirmeler uygulamasını indirdikten sonra linkleri kullanabilirsiniz.

Videoda kullandığımız Kestirmelerin linklerini de video açıklamasından bulabilirsiniz.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


3 Yorumlar

Bir Yorum Bırakın