Ana Sayfa Aksesuar Apple’ın beklenen ürünlerine çok az kaldı!

Apple’ın beklenen ürünlerine çok az kaldı!

0

Apple, 25 Mart tarihinde bazı servis ve ürünlerini tanıtacağı yeni bir etkinlik düzenleyecek. Şu an için detayları resmi olarak açıklanmasa dahi, gelen sızıntılar ile beraber tanıtılacak ürünler hakkında ilk fikirler oluşmaya başladı. Elde bulunan bilgilere göre Apple, iPad Mini 5, 7. nesil iPad ve AirPods 2 gibi ürünlerini 25 Mart tarihindeki bu etkinlikte tanıtacak!

Apple yeni etkinlik ile yeni ürünler tanıtacak!

iPad Mini 5 modeliyle ilgili söylentilere göre, cihazın daha yeni bir yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Bunun dışında tasarımsal ve donanımsal çoğu detay, iPad Mini 4 modeliyle yakın tutulmasının planlandığını gösteriyor. Ayrıca daha önce ortaya çıkan bazı söylentiler, yeni iPad Mini modelinin Apple Pencil desteğine sahip olacağını da belirtmişti.

Apple yeni etkinlikBununla birlikte yedinci nesil iPad modelinin merak edilen kısmı ise, teknik detaylar. Yabancı tedarikçinin, yurt dışı kaynaklı bir haber sitesine verdiği detaya göre, yeni iPad 10 inç ekrana sahip olacak. Ancak yeni iPad modelinin, önceki modeller gibi 9,7 inç ekrana sahip olacağını söyleyen kişiler de oldukça fazla.

Yeni iPad modelinde, en çok merak edilen konulardan bir tanesi biyometrik doğrulama yöntemleri idi. Pek çok kişi yeni iPad modelinde Face ID teknolojisinin kullanılmasını beklerken, sızıntılar bu teknolojiyi bekleyenleri üzecek yönden. İddialar Face ID yerine Touch ID teknolojisinin kullanıldığını işaret ediyor.

iPad modelleri dışında tanıtılması beklenen bir diğer ürün ise, AirPods 2. Ancak şu an için bu modelle ilgili pek fazla detay bulunmuyor. Şimdilik tahmin edilen detaylar arasında tasarımsal farklılıklar ve bataryada iyileştirmeler bulunuyor.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar