Ana Sayfa Aksesuar Beats Powerbeats Pro geliyor! İşte özellikleri

Beats Powerbeats Pro geliyor! İşte özellikleri

0

Bir süredir çıkması beklenen, hakkında çeşitli söylentiler çıkan Beats Powerbeats Pro çıktı. Ürünün detaylarına gelin birlikte göz atalım.

Powerbeats Pro fiyatıyla dikkat çekiyor!

Raporlar, Apple‘ın yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığını, bu ürünleri Apple adı ile değil Beats adı ile satacağını yazıyordu. Beklenen oldu ve Powerbeats Pro çıktı. Cihaz 250 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sunulacak.

Powerbeats Pro, Powerbeats 3’te olduğu gibi sporcular için tasarlanmış. Kancalı bir tasarıma sahip olan bu kulaklıklar Powerbeats 3’e nazaran yüzde 23 daha küçük ve yüzde 17 daha hafif. Ter ve suya dayanıklı bu kulakiçi kulaklıklarla rahatlıkla egzersiz yapabileceksiniz.

Kulaklıkta harekete duyarlı sensörler bulunuyor. Böylece kulaklıkları kulağınızdan çıkardığınızda çalmakta olan parça duruyor. Kulağınıza geri taktığınızda ise parça çalmaya devam ediyor. Ayrıca söz konusu Powerbeats  üzerinde iki taraflı konuşma algılayıcı sensör bulunduruyor. Böylece sesiniz karşı taraftan daha net duyuluyor.

Bluetooth teknolojisini temel alan ancak yeni nesil AirPods’ta da yer alan H1 çipiyle Apple cihazlara zahmetsizce bağlanabilen ürün, kulaklık bölümünde fiziksel kontrol butonları taşıyor. Bu sayede bir sonraki parçaya geçebiliyor, çalmakta olan parçayı durdurabiliyorsunuz.

Cihaz şarj haznesine ihtiyaç duymadan kesintisiz 9 saat çalışabiliyor. Ürünü şarj haznesine takıp şarj ettiğinizde ise toplamda 24 saat kullanım ömrü sağlıyor.

Mayıs ayında satışa sunulacak kulaklık, başta 20 farklı ülkede satışa çıkacak. Bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Powerbeats Pro kulaklığın fiyatı ise 250 dolar olarak belirlenmiş. Ülkemiz fiyatı ise 1.999 TL olacak.

Siz ne düşünüyorsunuz? Ürünü almayı düşünüyor musunuz? 1.999 TL ücretlendirme sizce makul mu? Yorumlarda belirtiniz.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz