Ana Sayfa Apple iOS 13 Public Beta 3 yayınlandı

iOS 13 Public Beta 3 yayınlandı

0

WWDC 2019 etkinliğinde tanıtımını gerçekleştirdiği iOS 13 için test sürecine devam eden Apple’ın iOS 13 Beta 4‘ü yayınlamasının üzerinden henüz 24 saat geçmedi. Bu kez ise iOS 13 Public Beta 3 sürümü kullanıcılara sunuldu.

Bilmeyenler için Public Betasürümlerinin adından da anlaşılacağı üzere, normal beta sürümlerinden farklı olarak herhangi bir geliştirici hesabına veya UDID kaydına gerek duyulmayan halka açık sürümler olduğunu belirtmek isteriz.

iOS 13 Public Beta 3 çıktı

Ayrıca, iPadOS Public Beta 3’de yayınlandı. Eylül ayında yeni iPhone tanıtıldıktan sorna final sürümü kullanıcılarla buluşturulacak olan iOS 13, karanlık mod desteğinden Face ID‘nin daha hızlı olmasına kadar onlarca yenilik ile geliyor.

iOS 13 Public Beta 3 sürümünü yüklemek için buraya tıklayarakBeta Yazılım Programı’na kayıt olmanız gerekiyor. Adımları takip ettikten sonra Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 13 Public Beta’yı yükleyebilirsiniz.

iOS 13 güncellemesini alacak iPhone modelleri

– iPhone Xs
– iPhone Xs Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone SE


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar