Ana Sayfa Öne Çıkanlar Apple’ın tüm sorunlarını çözen uygulama! (Video)

Apple’ın tüm sorunlarını çözen uygulama! (Video)

0

Apple, kullanıcılarının sorunlarına çözüm bulmak için kullanıcılara kısayollar sunuyor. Bu videomuzda, Apple Destek uygulamasına ve yeteneklerine yakından bakıyoruz.

Apple destek uygulaması ile tüm sorunlar çözülebiliyor

YouTube video

Apple’ın kullanıcıları için sunduğu Apple Destek, kullanıcılarının Apple ekosisteminde bulunan herhangi bir cihaz, uygulama veya hesap için oluşabilecek sorunları çözmek amacıyla oluşturulmuş. Kullanıcılar, Apple hesaplarında yaşadığı sorunlardan tutun da, herhangi bir iPhone veya Mac bilgisayarlarda yaşadıkları sorunları bu uygulama sayesinde kolayca çözüme kavuşturabiliyor.

Apple, kullanıcıların sorunlarına Apple Destek uygulaması ile farklı şekillerde en kısa şekilde çözmeye odaklanıyor. Kullanıcı, yaşadığı sorunları; sohbet ederek, arama yaparak veya yetkili bir Apple servisinden randevu alarak çözebiliyor. Basit bir arayüz ile karşımıza çıkan Apple destek, kullanıcıların soruları için arama yapmaya da imkan veriyor.

Kullanıcılar, ürünleri hakkında merak ettikleri soruları Apple Destek uygulaması ile bulabiliyor. Örneğin; herhangi bir uygulamaya abone olan kullanıcı, aboneliği iptal etmek istediğinde web tarayıcısı üzerinden arama yapmak yerine Apple Destek uygulaması üzerinden arama yaparak Apple’ın ilgili makalelerine kolayca ulaşabiliyor.

Apple Destek uygulaması sorunları çözmek, merak edilenlerin kolayca bulunmasının yanında kullanıcıların yeni özellikler keşfetmesini de sağlıyor. Kullanıcılar, uygulama içerisinden cihazları hakkında yeni bilgileri keşfedebiliyor


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar