Ana Sayfa Apple iPhone 11 Pro kameraları aynı anda çalışacak

iPhone 11 Pro kameraları aynı anda çalışacak

0

Apple’ın iPhone 11 serisinin tanıtımını gerçekleştireceği etkinlik hızla yaklaşıyor. 10 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek lansman öncesinde, iPhone XS ve XS Max’ın yerini alacak modellerin iPhone 11 Pro olarak adlandırılacağını duyurmuştuk.

Yeni modeller iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max olarak adlandırılacak. Pro modellerindeki kameranın düşük ışık konusunda kullanıcıların beğenisini kazanacağı belirtiliyor. Konunun detaylarına geçmeden önce iPhone 11’de çift arka kamera yer alırken, Pro’ların üç arka kamera ile geleceğini belirtmeliyiz.

iPhone 11 Pro düşük ışık altında çok daha iyi olacak

Pro modellerinin düşük ışıkta daha iyi performans için gerektiğinde kameraları aynı anda çalıştıracağı belirtiliyor. Düşük ışık altında üç kameranın kullanılması ile daha yüksek çözünürlüklü görüntülerin elde edilmesi sağlanacak.

iPhone 11 Pro kameraları aynı anda çalışabilecek -

Üç kameradan gelen görüntüyü işleyerek tek fotoğraf haline getiren iPhone 11 Pro ve Pro Max’ın, bu sayede rakipleri ile arasındaki farkı kapatacağı iddia ediliyor. Bunun yanı sıra Face ID’nin çok daha hızlı çalışacağı belirtiliyor.

Çok yönlü algılayıcılar sayesinde telefon bir masada düz dururken bile kilidin açılmasını sağlayacak. AR konusunda daha gelişmiş özellikler sunması beklenen iPhone 11 serisi gücünü Apple A13 işlemciden alacak.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz