Ana Sayfa Apple iPhone 11 ilk sahipleri için yola çıktı!

iPhone 11 ilk sahipleri için yola çıktı!

1

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve bizim de canlı olarak sizlerle beraber tanıtımını izlediğimiz iPhone 11 serisi, 2 gün önce ön siparişe açılmıştı. Farkı fiyatlandırmalar ile ABD kullanıcıları ön siparişlerini verebilmiş ve beklemeye başlamışlardı. Şimdi ise iPhone 11 ön sipariş ile alakalı yeni gelişmeler var.

Yeni iPhone’lar kullanıcılar için yıla çıktı!

Tanıtımından çok kısa bir süre içerisinde ABD’li kullanıcılar için ön siparişe açılan iPhone 11 serisi ile alakalı ön sipariş veren kullanıcıları sevindiren gelişmeler var. Kullanıcılar ilk olarak siparişlerini verdiklerinde sipariş durumunu “işleniyor” olarak görmüşlerdi. Şimdi ise güncellenenen yeni sipariş durumu ile kullanıcıların en yeni iPhone’ları kargolanmış ve yola çıkmış durumda. Yeni iPhone’u bekleyenler ve en heyecanlıları ön siparişlerini vermiş ve beklemeye başlamışlardı.

Şu anda neredeyse hiç kimsede olmayan iPhone 11 serisi yeni kullanıcılar için yola çıktı ve 1 hafta içerisinde ABD’li sahiplerine kavuşacaklar. ABD’li kullanıcılar ön sipariş sürecinde iPhone 11 için 699 dolar, iPhone 11 Pro için 999 dolar ve iPhone 11 Pro Max fiyatı için 1099 dolar gibi bir ücret ödemişlerdi.

Apple iki adet iPhone 11 Pro TV reklamı yayınladı

iPhone 11 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Herhangi bir ertelenme olmaması durumunda 1 ay içerisinde  iPhone 11 serisinin Türkiye’de de satışa çıkması bekleniyor. Tabi ki bu tarih tamamen bir öngörü ve durum değişebiliyor. Apple, bazı yıllarda Türkiye için yeni iPhone’ların satış tarihini çok geç açıklamış ve bazı durumlarda da verdiği satış tarihini ertelemişti. iPhone 11 ön sipariş durumunun Türkiye’de geçerli olmadığını da belirtelim.

iPhone 11 Türkiye fiyatı belli mi?

ABD ve bazı ülkelerdeki satış fiyatı belli olan iPhone 11 satış fiyatı henüz belli değil. Satış fiyatının, en yeni iPhone’ların Apple tarafından Türkiye’de satışa çıkarmasıyla beraber belli olması bekleniyor.

 


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 YORUM

 1. Merhaba arkadaşlar, Almanya’da yaşıyorum, 24 saatten beri iPhone ProMax kullanıyorum ve ilk izlenimim şu şekilde:

  – Telefon genel olarak güzel, şık ve kullanışlı.
  – Hızlı şarz özelliği güzel, 1 saatte yaklaşık %60’ın üzerine çıktı. Batarya ömrü çok iyi.
  – Kameralar iyi ancak gece modunda fotoğraf çekerken çektiğiniz objenin birkaç saniye sabit durması gerekiyor, hareket ederse obje fotoğrafta bozuluyor doğal olarak.
  – En çok şaşırdığım konu şu. iPhone X’deki verilerimi aktardım ikisi de 64GB olmasına rağmen ProMax’da kullanılabilir alan 38 GB ancak iPhone X’de 46 GB civarı. Yani aynı sayıda uygulama, foto, video vs.. olan iki cihaz ancak iPhone 11 ProMax’da boş alan daha az, muhtemelen işletim sistemi daha fazla yer kaplıyor yada başka sorun var. Bu sebepten dolayı eskiden 64GB fazlasıyla yeterken bu yeni modellerde biraz yer sorunu olacağa benziyor. Tabi iCloud 200 GB alanım var, o yüzden yakın gelecekte şahsen benim için sorun değil.

  Kısacası genel olarak telefonu tavsiye ederim ancak iPhone 8 ve üzeri kullanıcılar için bence değişiklik şart değil diye düşünüyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz