Ana Sayfa Öne Çıkanlar Apple AirPods Pro Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Apple AirPods Pro Türkiye çıkış tarihi belli oldu

0

Apple’ın en yeni kulaklığı AirPods Pro geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve Türkiye fiyatı da belli olmuştu. Özelliklerin ve Türkiye fiyatının belli olmasının ardından Apple AirPods Pro çıkış tarihi de belli oldu.

Apple AirPods Pro Türkiye çıkış tarihi belli oldu

Apple’ın en yeni kulaklıkları arasında yer alan ve AirPods’un bir üst modeli olarak tanıtılan AirPods Pro bugünden itibaren Türkiye’de de Apple Store mağazası üzerinden satın alınabilecek.

AirPods Pro özellikleri neler?

Apple’ın, kablosuz kulaklığı AirPods’un üst modeli olarak bizlere tanıttığı yeni modeli heyecanlandıran özelliklere sahip. Bu modeli, bir alt modelden ayıran en büyük özellik ise aktif gürültü engelleyici özelliğinin olması.

Dışarıdan gelen sesleri, karşıt sesler ile engelleyen AirPods Pro, AirPods’a göre daha iyi bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Dileyen kullanıcılar aktif gürültü engelleyiciyi etkisiz hale getirip şeffaf modu açabiliyor ve böylelikle kullanıcılar istedikleri zaman dışarıdan gelen sesleri duyabiliyor.

Diğer önemli farklar arasında AirPods Pro’nun 3 farklı kulak ucunun bulunması yer alıyor. Dileyen kullanıcılar, kulaklarına uygun kulak ucunu takabiliyor ve kulaklıklarını daha  rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Bu kulak uçları, pasif olarak da gürültüyü engelleyebiliyorlar. AirPods Pro, suya ve tere dayanıklı yapısı ile öne çıkıyor. AirPods’ta bulunmayan bu özellik, spor yaparken ciddi bir şekilde kullanım kolaylığı sağlıyor.

 


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz