Ana Sayfa Apple iPhone SE 2’nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

iPhone SE 2’nin ayak sesleri duyulmaya başladı!

0

Apple’dan uygun fiyatlı telefon bekleyenlerin uzun zamandır istediği iPhone SE 2 modeli için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Gelen sızıntılara göre kılıf üreticileri iPhone SE 2 kılıf için üretime başladı.

iPhone SE 2 için ayak sesleri geliyor

iPhone SE modelinin devamı olacak modelin Mart ayında gelmesine artık kesin gözüküyle bakılıyor. Son gelen iPhone SE 2 kılıfların üretimine başlandı haberi de bu görüşü destekliyor.

iPhone SE 2 modeli nasıl olacak?

iPhone SE’nin en çok sevilme nedenleri arasında uygun fiyata yüksek performans sunan bir iPhone modeli olmasıydı. Bu model, o dönemin en yeni iPhone’u ile aynı işlemciyi kullanıyor ve daha uygun fiyata satılıyordu. Durum böyle olunca, kullanıcılar bu modeli oldukça sevdi ve SE serisinin yenisini yıllardır bekliyorlar. Tam 4 yıldır yeni model gelmese de kullanıcılar her yıl bu modeli bekledi ve şu anda beklenen yıl gelmiş gibi gözüküyor. Geçtimiz iPhone SE modeli Mart ayında tanıtılmıştı ve şu andaki tahminlere göre önümüzdeki model de Mart ayında karşımıza çıkacak.

Yeni model, geçmişte olduğu gibi en yeni iPhone modellerine göre uygun fiyatlı olacak. Tasarım olarak iPhone 7 tasarımı ile gelmesi beklenen model için bir diğer iddia da modelin adının iPhone 9 olacağı. iPhone 9 ismi ile de gelmesi muhtemel modelin işlemcisi, geçmişte de olduğu gibi en güçlü iPhone işlemcisi ile aynı olacak. Bu modelde iPhone 11 serisinde kullanılan ve şu anda en güçlü mobil işlemci gözü ile bakılan A13 Bionic işlemci kullanılması bekleniyor.

Ayrıca RAM tarafında 3 GB gibi bir bellek seviyesi de gelen tahminler arasında. Kamera tarafında basit 2 arka kamera ile gelmesi ile beklenen model için şu anda bazı fiyat tahminleri de yok değil. Bu model, 64 GB için 300 dolar fiyat etiketine sahip olacakken 128 GB depolama alanı için 499 dolar fiyat etiketi ile karşımıza çıkabilir.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz