Ana Sayfa Apple iPhone ile çekilen en iyi Gece modu fotoğrafı yarışması sonuçlandı

iPhone ile çekilen en iyi Gece modu fotoğrafı yarışması sonuçlandı

0

Apple’ın düzenlediği iPhone ile çekilen en iyi Gece modu fotoğrafı yarışması sonuçlandı. Tüm dünyadan gelen fotoğrafları değerlendiren jüri, en iyi 6 fotoğrafı seçti. Haberin devamında tüm fotoğrafları görebilirsiniz.

iPhone ile çekilen en iyi Gece modu fotoğrafları

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin Gece modu özelliğiile çekilen fotoğraflar yarıştı. Tyler Mitchell, Malin Fezehai, Sarah Lee, Alexvi Li, Darren Soh, Phil Schiller, Kaiann Drance, Brooks Kraft, Arem Duplessis ve Jon McCormack’tan oluşan jüri, tüm dünyadan gelen fotoğrafları değerlendirdi.

Profesyonel ve amatör iPhone fotoğrafçılarının sosyal medya ve e-posta üzerinden gönderdiği fotoğrafların en iyileri seçildi.

Kazanan fotoğraflar hem Apple’ın resmi web sitesinde hem de Apple Instagram hesabında yayınlandı. Önümüzdeki aylarda ise dünyanın her yerinde reklam panolarında sergilenecek.

Gece modu özelliğine sahip iPhone 11 ailesi, düşük ışıkta da başarılı fotoğraflar ortaya çıkarıyor. Loş ışıklı ortamda otomatik olarak açılan Gece modu özelliği, kullanıcıların çok daha iyi fotoğraflar çekmesine yardımcı oluyor. Yüzde 100 Focus Pixels özelliğine ve akıllı yazılımlara sahip yeni bir Geniş kamera sensörüyle sağlanan Gece modu, daha önce iPhone’da çekilmesi mümkün olmayan loş ışıklı fotoğrafların çekilmesine imkan tanıyor.

İşte o fotoğraflar:


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz