Ana Sayfa Apple iPhone 9 için sona geliniyor

iPhone 9 için sona geliniyor

0
iPhone 9

Apple kullanıcılarının uzun zamandır uygun fiyatlı bir iPhone talebi Apple tarafından dikkate alındı ve geçmişte olduğu gibi yeni bir uygun fiyatlı iPhone modeli için çalışılıyor. iPhone 9 olarak adlandırılması beklenen modelin yakın zamanda karşımıza çıkması ümit ediliyor. Peki iPhone 9 çıkış tarihi için söylentiler neler?

iPhone 9 çıkış tarihi yaklaşıyor!

iPhone 9 için uzun zamandır sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sızıntılara göre Mart ayında tanıtılması beklenen model için, korona virüsü endişesi ile ertelenme durumundan etkilenmeyecek. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Apple CEO’su Tim Cook, Çin’in kötüye giden durumu kontrol altına aldığını ve bundan dolayı sıkıntı yaşamadıklarını belirtti.

iPhone XR

Son gelen bilgilere göre, iPhone 9, Çin’in Zhengzhou şehrindeki montaj tesisinde son doğrulama aşamasına girdi. Böylelikle iPhone 9 için seri üretimin hazır hale geldiğini belirtiyor. Kısacası, uygun fiyatlı bir iPhone için hazırlıklar tamamlanıyor ve beklememiz gereken süre azalıyor.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar