Ana Sayfa App Store App Store uygulama önerileri yayınlandı: Evdeyiz

App Store uygulama önerileri yayınlandı: Evdeyiz

0

Corona virüsü salgını, 11 Mart itibariyle ülkemizde de kendini gösterdi. Vakaların arttığı şu günlerde, vatandaşlara mecbur kalmadıkça evden çıkmamaları yönünde çağrılar yapılıyor. Apple da evden çıkmayan kullanıcıları için yeni bir koleksiyon yayınladı. Söz konusu koleksiyonda App Store uygulama önerileri yer alıyor. Bu uygulamalar sayesinde evden çıkmadan birçok işi halletmek mümkün.

App Store uygulama önerileri

Apple, iş arkadaşlarıyla daha iyi haberleşmenin, evden çıkamayan çocukları eğlendirmenin, oturma odasında sınırlı alanda antrenman yapmanın, çok sayıda kargo ve kurye teslimatı almanın veya güvenli kaynaklardan bilgi edinmenin yollarını arayanlar için hayatı biraz olsun kolaylaştıracak uygulamaları derledi.

Yeni içerikler her gün App Store’un Bugün sekmesine eklenecek.

İşte uygulama önerileri:

Peloton App, sağlık ve zindelik içeriklerine erişmenizi kolaylaştırmak için 30 günlük ücretsiz deneme süresini 90 güne çıkarıyor.

— Meditasyon uygulaması Meditopia küresel endişe içeriğini ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. Ayrıca #stayhome koleksiyonunu da kullanıcılara ücretsiz olarak açtı.

— Sesli kitap uygulaması Storyteldaha önce 14 gün olan deneme sürecini 30 güne çıkardı.

— Can Yayınları’nın her ay yayımlanan öykü dergisi uygulaması TrendekiYabancı 30 gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

— Çocuklara yönelik zihin egzersizleri sunan MentalUPtüm abonelik paketlerinde yüzde 30 indirimli sunuluyor.

— Egzersiz uygulaması NTCbu dönemde kullanıcılar için “Kendini İyi Hisset” ve “Küçük Alanlar için Büyük Antrenmanlar” adlı ücretsiz yeni koleksiyonlarını sunuyor.

— Meraklı çocuklar için oyun uygulaması Sago Mini World 1 ay ücretsiz üyelik ve yıllık abonelikte yüzde 50 indirim sunuyor.

— Affinity uygulamaları Affinity Photo, Affinity Photo ve Affinity Publisher %50 indirimli üyelik fırsatları sunuyor.

— Egzersiz ve sağlıklı yaşam uygulaması Zova yüzde 25 indirimli üyelik sunuyor.

— Ağrılara yönelik sağlıklı egzersiz uygulaması MoovBuddy #evdekal koleksiyonunu tüm kullanıcılarına ücretsiz sunuyor.

—Boyama uygulaması Lake: Colouring Books 199,99 TL olan üyeliğini 44,99 TL yaptı.

Stop, Breathe, Think kullanıcıların kendilerini daha güvenli, odaklanmış ve bağlantıda hissetmelerine yardımcı olmak için Calm Coronavirus Anxiety adlı uygulamasına yeni bir kategori ekledi. Kullanıcılarını desteklemek için, önümüzdeki 60 gün boyunca ücretsiz sunulmak üzere, çok kaliteli parçalardan oluşan bir seçki hazırladı.

— Çocuk gelişimine yönelik bir uygulama olan Kinedu, 15 Nisan’dan itibaren uygulamasını, tüm dünyada evdeki çocuklara yönelik aktivitelere ihtiyaç duyan herkes için ücretsiz hale getirdi.

Tripit, uçuş programı değişiklikleri ve sefer iptalleri hakkında güncel bilgiye ihtiyaç duyan herkese yardımcı olmak için, premium uygulaması TripIt Pro’yu seyahat edenler için altı ay boyunca ücretsiz sunuyor.

Bağlantıda kalmak için:

Houseparty(Life On Air, Inc) görüntülü grup görüşmelerini kolay ve eğlenceli hale getiriyor. Bu görüşmelere sekiz kişi eklenebiliyor.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Evden ders çalışmak için:

Khan Academy matematik, fen dersleri ve daha fazlasıyla başa çıkmanıza yardımcı oluyor. Küçükler için temel ilkelerden başlayın, daha büyük çocuklar için ilgili sınıf seviyesini seçin, hatta çok sayıda ders için ileri seviye yerleştirme testlerine hazırlanın.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

İletişimde kalmak için:

App Store’da bulunan, video konferanslar, gerçek zamanlı iletişim, güvenli mesajlaşma ve daha fazlasıyla grup halinde çalışmayı kolaylaştıran çok çeşitli araçları buradan keşfedin.

Haberler için:

Curio (Curio Labs Limited) yazılı haberleri, son dakika podcast’i tarzında sesli hale dönüştürüyor.

Koleksiyonunun tamamını burada keşfedin.

Bundle Türkiye’den ve dünyadan 10 binin üzerinde haber sitesini,  teknoloji portalını, blog, dergi ve köşe yazarını kullanıcılarıyla eş zamanlı olarak buluşturuyor.

Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin

Evde egzersiz yapmak için:

Akıllı egzersiz koçu uygulaması Fitwell, evde yapabileceğiniz antrenörler tarafından hazırlanan videolu egzersiz planlarından, beslenme koçluğuna her şeyi bir yerde bulmanızı sağlıyor.
Koleksiyonunun tamamını buradankeşfedin.

Rahatlamanız için Huzur Verici Sesler

Rahatlamak, odaklanmak veya uykuya dalmak istediğinizde, Endel (Endel) güçlü bir algoritma yardımıyla tam olarak size uygun müziği çalıyor.
Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Herkes için Yoga

Asana Rebel (Asana Rebel GmbH) en yoğun günlük koşturma içinde bile uygulanabilecek, ilhamını yogadan alan egzersiz programları sunuyor.
Koleksiyonunun tamamını burada keşfedin.

Hislerinizi, Ruh Halinizi ve Duygularınızı Takip Edin

Reflectly (Reflectly) stresi azaltmayı, perspektif edinmeyi, sahip olduklarınızın değerini bilmeyi ve daha fazlasını öğreten kişisel bir günlüktür.
Koleksiyonunun tamamını burada keşfedin.

Market alışverişi için:

Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, istegelsin, BİSU gibi uygulamalar taze yiyecek ve temel ev ihtiyaçlarını kapıda teslim almak üzere toplu halde sipariş etmenizi sağlıyor.
Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Yemek tarifleri için:

Tarif Küpü -Yemek Tarifleri, Yemek.com: Yemek Tarifleri, Nefis Yemek Tarifleri gibi uygulamalar ile siz ve sevdikleriniz için hazırlayacağınız sofralar için farklı tarif önerileri alabilirsiniz.
Koleksiyonunun tamamını buradan keşfedin.

Oyunlar ve çocuk uygulamaları için:

Family Style: Co-op Kitchen (Nopri, LLC) aile boyu eğlence demektir! Yemek tariflerini tamamlamak için malzemeleri bir halkanın çevresine kaydırın. Çok lezzetli bir kaos.
Apple Arcade’in en yeni uygulaması Crossy Road Castle (Hipster Whale) ile tüm favori karakterleriniz geri dönüyor. Sokaklardan uzaklaşıp en yüksek kulelere çıkıyorlar. Peki siz nereye kadar tırmanabilirsiniz?

Lego Duplo World(StoryToys) küçük çocuklar için açık uçlu bir oyun deneyimi.

Epic! (Epic Creations, Inc.) 12 yaş ve altı çocuklar için 35.000’den fazla e-kitap, sesli kitap, öğrenim videosu ve bulmaca sağlıyor.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar