Ana Sayfa Haberler Apple cihazlarda sorun yaşayınca nasıl bir yol izlenmeli?

Apple cihazlarda sorun yaşayınca nasıl bir yol izlenmeli?

0

Covid-19 salgınından dolayı ülkemizde ve dünyada birçok düzen değişmiş durumda. Okulların ve iş yerlerinin çoğunun kapanması, bazı mağduriyetleri ister istemez doğurabiliyor. Apple Store’lar da Mayıs sonuna kadar kapalı olacak yerler arasında kendisine yer buluyor. Peki bu süreçte iPhone’larımız veya farklı Apple cihazlarımızın başına istenmeyen şeyler gelirse ne yapmamız gerek? Sizler için Apple Destek’ten bahsedeceğiz.

Apple Destek kurtarıcı!

Apple’ın kullanıcıları için sunduğu Apple Destek, kullanıcılarının Apple ekosisteminde bulunan herhangi bir cihaz, uygulama veya hesap için oluşabilecek sorunları çözmek amacıyla oluşturulmuş. Kullanıcılar, Apple hesaplarında yaşadığı sorunlardan tutun da, herhangi bir iPhone veya Mac bilgisayarlarda yaşadıkları sorunları bu uygulama sayesinde kolayca çözüme kavuşturabiliyor.

Apple, kullanıcıların sorunlarına Apple Destek uygulaması ile farklı şekillerde en kısa şekilde çözmeye odaklanıyor. Kullanıcı, yaşadığı sorunları; sohbet ederek, arama yaparak veya yetkili bir Apple servisinden randevu alarak çözebiliyor. Basit bir arayüz ile karşımıza çıkan Apple destek, kullanıcıların soruları için arama yapmaya da imkan veriyor.

Kullanıcılar, ürünleri hakkında merak ettikleri soruları Apple Destek uygulaması ile bulabiliyor. Örneğin; herhangi bir uygulamaya abone olan kullanıcı, aboneliği iptal etmek istediğinde web tarayıcısı üzerinden arama yapmak yerine Apple Destek uygulaması üzerinden arama yaparak Apple’ın ilgili makalelerine kolayca ulaşabiliyor.

Apple Destek uygulaması sorunları çözmek, merak edilenlerin kolayca bulunmasının yanında kullanıcıların yeni özellikler keşfetmesini de sağlıyor. Kullanıcılar, uygulama içerisinden cihazları hakkında yeni bilgileri keşfedebiliyor

Apple Destek uygulamasını dilerseniz buradaki linkten indirebilir veya buraya tıklayarak web sitesine gidebilirsiniz.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar