Ana Sayfa Haberler İsrail Cumhurbaşkanı AR teknolojisi ile herkesin evine gidiyor!

İsrail Cumhurbaşkanı AR teknolojisi ile herkesin evine gidiyor!

0
Israeli president Reuven Rivlin receives Israel's Strategic Assessment Report from Director General of the National Security Studies (INSS), at the President's Residence in Jerusalem on January 6, 2020. Photo by Flash90 *** Local Caption *** òîåñ éãìéï ðùéà äîãéðä øåáé øéáìéï øàåáï ãå"ç

Corona virüsten dolayı herkesin evinde kalması gerektiği ve insanlar ile daha az temas etmemiz gereken bu günlerde İsrail Cumhurbaşkanı halk ile uzak kalmamak için çok farklı bir yönteme başvurdu. İsrail Cumhurbaşkanı bir link paylaştı ve paylaşılan linke tıkladığınızda İsrail Cumhurbaşkanı evinize AR yöntemi ile geliyor. İsrail Cumhurbaşkanı AR deneyimi oldukça ilgi çekici.

İsrail Cumhurbaşkanı AR yöntemi ile herkesin evine gidiyor!

Linke tıklamanın ardından bir anda evinizde beliren ve konuşmaya başlayan Cumhurbaşkanı, ilk olarak selam veriyor. Bu selamın ardından ise beni güvenli bir yol ile evinize davet ettiğiniz için teşekkür ederim diyor.

1 dakikaya yakın bir süre içerisinde halkına gerekli mesajları veren başkan, aramızdan ayrılıyor. Bu süre içerisinde AR teknolojisi sayesinde evinizde konuk ettiğiniz Cumhurbaşkanının etrafında dolaşabiliyor ve onu büyütüp küçültebiliyoruz. Tüm dünyada ilgi ile karşılanan bu yöntem, daha önce bu amaç için kullanılmamıştı. Siz de buraya tıklayarak İsrail başkanını evinize güvenli bir şekilde davet edebilirsiniz.

AR teknoloji giderek gelişiyor

AR teknolojisi, Apple tarafından oldukça önemli bir teknoloji olarak görülüyor. AR teknolojisi sayesinde evinizde bir başkan ağırlamaktan tutun da rehabilitasyon tedavinizi dahi hızlandırabilirsiniz.

Apple, daha başarılı bir AR deneyimi için 4. nesil iPad Pro’da LİDAR tarayıcı teknolojisini kullanmıştı. Hatta gelen yeni iddialara göre bu teknoloji iPhone’larımızda da olacak.

Bu konu hakkında sizin fikirleriniz neler?


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar