Ana Sayfa Öne Çıkanlar WhatsApp’ın beta sürüm detayları paylaşıldı

WhatsApp’ın beta sürüm detayları paylaşıldı

0

WhatsApp uygulamalarına gelen beta güncellemeleri paylaşmasıyla bilinen WABetaInfo platformu, uygulamaya gelen yeni beta sürümünde kullanıcıları memnun edecek değişiklikler bulunduğunu açıkladı.

Beta yer alan yenilikler dikkat çekiyor

Ünlü anlık mesajlaşma uygulamasının 2.20.60.27 kodlu  yeni beta sürümüyle birlikte  iCloud’da yedeklenen sohbet geçmişine şifreleme imkanı sunuluyor. Ayrıca WhatsApp kullanıcıları açısından büyük önem arz eden QR kodlarını okuma desteği de sunuluyor. Ayrıca kullanıcıların WhatsApp üzerinden konum paylaşabilmesi konusuda sunacağı kişisel QR kod özelliğiyle bu konuda hem pratik hem de yenilikçi bir çözümle karşımıza çıkıyor.

Buna ek olarak, kişisel kodunun yanlış kişiyle paylaşılması halinde, sıfırlayıp yeni bir tane oluşturma imkanı da sunuluyor. Bu konuda herhangi bir sınır da bulunmuyor. Ancak kişisel karekodunuzu paylaşırken, telefon numaranızı da paylaştığınızı unutmayın.

Bu bir sunucu tarafı güncellemesi olması nedeniyle, bütün beta kullanıcılarına birkaç gün içinde ulaşacak.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz