Ana Sayfa Haberler Yeni tasarımlı iMac modelleri ne zaman tanıtılacak?

Yeni tasarımlı iMac modelleri ne zaman tanıtılacak?

0

Apple’ın yeni tasarımlı iMac modelleri hakkında yeni bilgiler edinildi. İddialar doğru olursa, tasarım ve donanım açısından öne çıkan bir model gelebilir.

Yeni tasarımlı iMac modelleri hakkında ilginç iddia

Apple hakkında yaptığı açıklamalarla tanınan ünlü analist Ming-Chi Kuo, yeni 24 inç iMac modelinin yılın son çeyreğinde satışa sunulacağı hakkında yeni bilgiler paylaştı. Apple, WWDC20‘de  ARM tabanlı yeni işlemcilerin yıl sonuna doğru tamamlanacağını belirtmişti. Kuo’nun vermiş olduğu iki tarihin birbiriyle çelişmemesi de dikkat çekici bir nokta olarak görülebilir.

Yeni tasarımlı iMac modelinin en dikkat çekici noktası olarak inceltilmiş ekran çerçevesi olacağa benziyor. 16 inç MacBook Pro modelindeki gibi iMac’te de ince ekran çerçevelerinin, kullanıcılar açısında olumlu bir gelişme olarak görülecek.

Yeni Mac modellerinde Apple Silicon işlemcisinin kullanılması bekleniyor. WWDC20’de Apple’ın da belirttiği gibi Intel işlemcili seçenekler de satışa sunulacak. Şimdilik bütün beklentiler, sonbaharda gerçekleşecek etkinliğe çevrildi.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz