Ana Sayfa Haberler Apple, iPhone’lardaki kutu içeriği konusunda anket yapıyor

Apple, iPhone’lardaki kutu içeriği konusunda anket yapıyor

0

Apple’ın bu yıl tanıtılacağı iPhone’lardaki kutu içeriği konunda bazı iPhone kullanıcılarına bu konuyla anket yaptığı anlaşıldı.

Cupertinolu şirket, iPhone’lardaki kutu içeriği hakkında veri topluyor

9to5Mac‘in haberine göre mevcut iPhone kullanıcılarına ve yeni iPhone alanlara bir önceki iPhone’larının güç adaptörünü ne yaptıkları konusunda bir anket çalışması yapıyor.

https://twitter.com/bedabb_/status/1279077842257616902?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1279077842257616902%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.imore.com%2Fapple-asking-customers-if-they-use-usb-charger-their-iphone-box

Apple, yapılan ankette iPhone’ların farklı bir kabloyla şarj edilebildiği için yalnızca USB güç adaptörü hakkında bilgi almaya çalışıyor. Cupertinolu şirket, kullanıcılara ürünleri hakkındaki düşündüklerini ilk kez sormadı. Daha önce MacBook Pro‘da bulunan kulaklık girişi konusunda bir anket çalışması yapılmıştı.

Apple’ın güç adaptörü hakkında çıkan söylenti olduğunu göz önünde bulundurursak kullanıcılardan bu konuyla ilgili bilgi alması akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden oluyor.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz