Ana Sayfa Apple Apple kullanmanın bedeli: 63 bin TL

Apple kullanmanın bedeli: 63 bin TL

0

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple ekosistemine girmenin maliyeti ne kadar öğreniyoruz. Apple Store’a girecek ve sizler için alışveriş yapacağız.

Apple ekosistemine girmenin maliyeti ne kadar

Apple ekosistemi için gerekli olan şeyler bir bilgisayar, bir telefon, bir akıllı saat ve son olarak bir iPad. Belki de konuyu abartacak olursak bir de bir MacBook Pro 16. Peki tüm bu ürünleri satın alacak kişi, Apple ne kadar ödemeli? Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri ilginç videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple’dan neler aldık?

Apple ekosistemine girebilmek için oluşturduğumuz senaryoda 2 farklı seçenek vardı. İlk seçenekte bütçeyi düşük tutarak A13 Bionic işlemcisine sahip bir iPhone SE 2020, 2. nesil AirPods ve bir 3. nesil Apple Watch satın aldık. İlk alışverişimizdeki fiyat gözümüzü korkutmadı ancak sıradaki fiyat bizleri biraz korkuttu. Apple’ın tüm ürünlerini üst seviyede satın almak istediğimizde ise fiyat ciddi seviyede yükseldi.

Sizlerle beraber Apple Store üzerinden yaptığımız alışverişin keyfini çıkardık ancak her şey ödeme kısmına kadar sürdü. Videomuzu izledikten sonra Sihirli Elma YouTube kanalına abone olmayı, video hakkında fikirlerini videomuzun altıdaki yorumlar kısmına yazmayı unutmayın. İyi seyirler!


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar