Ana Sayfa Haberler Hakkı Alkan Apple Watch’u neden bıraktı?

Hakkı Alkan Apple Watch’u neden bıraktı?

0

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Hakkı Alkan’ın Apple Watch’unun başına ne geldi sorusuna yakından bakıyoruz.

Apple Watch’u neden bıraktık?

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple ile ilgili özel videolar üretmeye devam ediyoruz. Bu videomuzda, Hakkı Alkan’ın Apple Watch’u Beta sürümüne yükseltmek istemesi ve ardından bu sürümden dolayı telefonu neden kullanamadığına yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple Watch’a ne oldu?

Apple Watch’u iOS 7 Beta sürümüne güncellemek oldukça basit. Beta programına ait profili iPhone’a indirdikten sonra Apple Watch’uzunu yeni bir işletim sistemine kavuşturabiliyorsunuz. Ancak bu işletim sistemini kaldırmak gerçek bir sıkıntı olabiliyor. Apple Watch’u Beta sürümünden çıkarmanın tek yolu, Apple Watch’u bir yetkili servise götürmek.

Bu videoda, Apple’ın her zaman için kolay olan ancak bu sefer kullanıcıları zorlayan bir deneyimine göz atıyoruz. Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz