Ana Sayfa Apple Şimdiye kadar ortaya çıkan tüm iOS 15 hataları

Şimdiye kadar ortaya çıkan tüm iOS 15 hataları

1

Apple, aylarca süren beta testinden sonra nihayet iOS 15’i yayınladı. Ancak işletim sistemini kurduktan sonra kullanıcılar, bir çok hata ile karşılaştı. iOS 15’in herkese açık sürümünde hala birçok hata ve sorun var. Aşağıda, şimdiye kadar bildirilen tüm iOS 15 hatalarının bir listesini hazırladık…

  • Birçok kullanıcı, cihazlarında tonlarca boş alan olmasına rağmen iOS 15’i yükledikten sonra ‘Depolama alanın dolu’ uyarısı aldığını bildiriyor .
  • Apple Haritalar, iOS 15’i yükledikten sonra birçok iPhone kullanıcısı için ilk başlatmada çökmeye devam ediyor. Cihazınızı yeniden başlatmayla bu sorun çözülüyor.
  • Erişilebilirlik özelliklerini etkinleştirildiğinde, yeniden tasarlanan Hava Durumu uygulamasındaki Hava Durumu tahmini en üstte kesiliyor.
  • Posta uygulamasında yeni bir posta geldiğinde özel bildirim sesleri çalmıyor.
  • Safari’nin garip oluşturma sorunları var ve bazı kullanıcılar için arada bir çökmeye devam ediyor.
  • iOS 15’teki Apple Maps etrafa bakın görüntü kalitesi, iOS 14 kadar iyi değil. Apple sorunu onayladı ve gelecekteki bir güncellemede düzeltecek.
  • iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max, bir özneye çok yaklaşıldığında kamera uygulamasında makro moda geçer, Apple bunu gelecekteki bir güncellemede düzeltecektir diye umuyoruz.

Apple, iOS 15’in bu hata dolu sürümünü ufak bir güncelleme ile düzeltecek. Bu gerçekleşene kadar bu hatalarla yaşamak zorunda kalacaksınız. Veya isterseniz iPhone’unuzu iOS 14.8’e düşürebilirsiniz.

iOS 15’te yukarıda belirtilmeyen başka hatalar ve sorunlar fark ettiyseniz, bir yorum bırakın ve okuyucularımızla paylaşın!


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 YORUM

  1. Telefon sessizde iken instagram hikayelerinden ve canlı yayınlardan ses gelmiyor mecburen sessizden çıkarmak sorunda kalıyoruz. Ve diğer haber uygulamalarından video izlerkende aynı malesef.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz