Ana Sayfa Haberler Zamlardan sonra Apple ekosistemi ne kadar tutuyor?

Zamlardan sonra Apple ekosistemi ne kadar tutuyor?

0

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple ekosistemi içerisine girmenin maliyeti ne kadar öğreniyoruz. Apple Store’a girecek ve sizler için alışveriş yapacağız.

Apple ekosistemine girmenin maliyeti ne kadar?

Apple ekosistemi için gerekli olan şeyler bir bilgisayar, bir telefon, bir akıllı saat ve son olarak bir iPad. Belki de konuyu abartacak olursak bir de M1 işlemcili MacBook Pro. Peki tüm bu ürünleri satın alacak kişi, Apple ne kadar ödemeli? Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri ilginç videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple’dan neler aldık?

Apple ekosistemine girebilmek için oluşturduğumuz senaryoda, A15 Bionic işlemcisine sahip bir iPhone 13, AirPods Pro , 7. Nesil Apple WatchM1 işlemcili iPad ve M1 işlemcili MacBook Pro satın aldık. Apple’ın tüm ürünlerini üst seviyede satın almak istediğimizde ise fiyat ciddi seviyede yükseldi.

Sizlerle beraber Apple Store üzerinden yaptığımız alışverişin keyfini çıkardık ancak her şey ödeme kısmına kadar sürdü. Videomuzu izledikten sonra Sihirli Elma YouTube kanalına abone olmayı, video hakkında fikirlerini videomuzun altıdaki yorumlar kısmına yazmayı unutmayın. İyi seyirler!


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar