Ana Sayfa Apple iPhone 14 serisi Türkiye’de! İşte ilk kullanıcılar

iPhone 14 serisi Türkiye’de! İşte ilk kullanıcılar

0

iPhone 14 serisi 23 Eylül 2022 yani bugün itibariyle ülkemizde satışa sunuldu. Gece 00:01 itibariyle Gürgençler mağazalarında ilk ürünlerin satışları gerçekleştirilirken, Apple Bağdat Caddesi mağazasının önünde uzun kuyruklar oluşmaya başlamıştı. Sabah saatlerinde kapıların açılması ile birlikte sırada bekleyenler ve rezervasyon yapanlar iPhone 14 modellerini ilk satın alan kişiler arasına girdi.

Apple Bağdat Caddesi’nde iPhone 14 sırası

Tuzla’dan saat sabah 05.00’te gelen Cem Kayakök, Gamze Gizem Sarı ve Mahi Aziz, birbirileriyle iPhone’larıyla fotoğraf çekerken tanıştıklarını ve her sene yeni modele geçtiklerini belirtti.

14 Pro Max Derin Mor rengi seçen Cem, yeni lansman rengini özellikle tercih ettiğini ve Dynamic Island ve yeni fotoğraf özellikleri için heyecan duyduğunu dile getirdi. Yazılımcı Büşra Çeçe, bir gece önce saat 12.00’de sıraya girdiğini ve 14 Pro Max Derin Mor modelini bir an önce kullanmak istediğini belirtti.

Gebze’den sabahın erken saatlerinde iPhone 14 Pro Max için Apple Bağdat Caddesi’ne gelen Kemal Kılıç, iPhone 8 Plus’tan geçiş yapacağı için çok mutlu olduğunu ve yeni kamera ve video özellikleri sayesinde sosyal medyada daha aktif olmak istediğini söyledi.

İstanbul’da yaşayan öğretmen Ayşenur Çağlayan, iPhone 8 Plus’tan iPhone 14 Pro Max’e geçtiği için heyecanlı olduğunu ve eşiyle beraber hobi olarak yaptığı fotoğrafçılık konusunda yeni iPhone’a güveniyor.

Randevu bulamadığı için sabahın erken saatlerinde sıraya giren Ayşenur Kaya, iPhone 11’den iPhone 14 Pro Max’e geçiş yaptı. Sosyal medyada içerik üreticisi olan Ayşenur, işi için kaliteli fotoğraf ve video çekmenin önemli olduğunu söyledi.

İstanbul’da yaşayan Volkan Özcan, her sene yeni iPhone modelini aldığını, bu nedenle de bir gece önce saat 01.00’de sıraya girdiğini belirtiyor. Randevu alamamaktan çekindiğini ama ilk kullanıcılardan olmayı çok istediğini belirten Volkan, iPhone 14 Pro Max Derin Mor rengini tercih etti.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz