Ana Sayfa Haberler Yenilenen iCloud’a baktık!

Yenilenen iCloud’a baktık!

0

Apple, bir süredir beta olarak test ettiği yeni iCloud web sitesi için yenilenen tasarımını yayına aldı. Kullanıcı arayüzü daha da gelişen yeni iCloud arayüzü neler sunuyor?

Yenilenen iCloud’a baktık!

Güncellenen tasarım, mevcut iCloud tasarımından kayda değer bir farklılıktır ve Fotoğraflar, Mail, iCloud Drive, Notlar ve daha fazlası için önizlemelerle birlikte özelleştirilebilir bir ana sayfada tam kutucukları gösteriyor. Sayfanın aslında iOS widget yapısına benzediğini söyleyebiliriz.

‌iCloud‌ Ana Sayfası için en çok kullandığınız uygulamaları, yukarıda listelenen uygulamaların yanı sıra Pages, Numbers, Keynote ve Takvim’i içeren uygulamalar arasından seçebiliyorsunuz.

Apple, daha akıcı bir deneyim için bazı uygulamaları yeniden tasarladı, araç çubuklarını ve düğme konumlarını değiştirdi. Yeni iCloud arayüzü hakkında neler düşünüyorsunuz?


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz