Ana Sayfa Haberler Apple Vision Pro, bounce vision koleksiyonunu tanıtıyor

Apple Vision Pro, bounce vision koleksiyonunu tanıtıyor

0

Apple’ın Mekansal Bilgisayarı Önümüzdeki Yıl Satışa Çıkabilirken CASETiFY, Vision Pro İçin Bounce Vision Koleksiyonunu Duyurdu.

Popüler iPhone kılıfı üreticisi CASETiFY, yakında çıkacak kulaklık için Bounce Vision adıyla bir dizi aksesuarı duyurdu. Apple Vision Pro için tasarlanan bu aksesuarlar, kişiselleştirilebilir renk kombinasyonları ve eşsiz tasarımlar sunuyor.

Apple, Vision Pro’nun başlangıç fiyatını 3.500 dolar olarak belirtirken gözlük kullananlar için reçeteli lenslerin isteğe bağlı olduğunu açıkladı. Ancak son raporlara göre, üst baş kayışının bile temel fiyata dahil olmayabileceği söyleniyor.

Kulaklığınızı düşmelere karşı korumak veya kişiselleştirmek isterseniz, CASETiFY’nin Bounce Vision koleksiyonundan ürünleri bütçenize eklemeniz gerekebilir. Bu koleksiyon, değiştirilebilir baş kayışları, harici ekran koruyucu kılıfları, boyun askıları, gözlük yastıkları ve daha fazlasını içeriyor.

CASETiFY’nin Bounce Vision koleksiyonu, zarif ve şık bir tasarım sunarken aynı zamanda profesyonel düzeyde düşme koruması sağlıyor. Müşteriler, renk kombinasyonlarını, desenleri, dokuları hatta kendi tasarımlarını veya fotoğraflarını yükleyerek kişisel bir dokunuş ekleyebilme imkanına sahipler.

Bounce iPhone kılıflarından esinlenen CASETiFY, bu ürünlerin telefon düşmelerine karşı zıplama özelliğiyle etkili olduğunu gösterdi.

Şirket, yeni ürünlerin “erken 2024″te satışa sunulacağını açıkladı, bu da Apple’ın Vision Pro’nun piyasaya sürülme zamanlamasıyla aynı genel zaman dilimine denk geliyor. Ancak henüz fiyat bilgisi verilmedi. CEO Wes Ng, bu aksesuarların kişisel ifadeye olanak sağladığını vurguladı.

“Amacımız, kişisel ifadeyi desteklemek ve Bounce Vision ile tam olarak bunu başarmaktır,” diyor Ng. “Yaratıcılık ve bireysellik gücüne inanıyoruz. Platformumuz, kullanıcıların teknoloji aksesuarlarını tamamen özelleştirmelerine imkan tanır. Apple Vision Pro gibi en son cihazları kullandıklarında, aksesuarlar aracılığıyla kişiliklerini ve tarzlarını otantik bir şekilde yansıtabilirler.”

CASETiFY, prototip ürünlerin resimlerini sergiledi.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz