Ana Sayfa Haberler En düşük fiyatlı Apple ürünleriyle ekosistem topladık! Kaça mal oldu?

En düşük fiyatlı Apple ürünleriyle ekosistem topladık! Kaça mal oldu?

0

Apple, yıllar içerisinde kendi cihazları arasında büyük bir ekosistem yaratmayı başardı. Günümüzde ise iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods ve MacBook ile bir Apple ailesi oluşturmak mümkün. Peki en düşük fiyatlı Apple ürünleriyle bir ekosistem yaratmak kaç liraya mal oluyor? Sihirli Elma editörü Osman Furkan Şahin sizler için hesapladı.

En ucuz iPhone, iPad, Watch, AirPods ve MacBook ne kadara geliyor?

Başlangıç seviyesindeki bir Apple ekosistemi için gereken temel ürünler iPhone, Apple Watch ve AirPods olacak. Gürgençler’deki en uygun fiyatlı modelleri seçerek bu ekosistemi 36 bin TL civarında bir fiyata kurmak mümkün.

Gürgençler kampanyasına ulaşmak için buraya gidebilirsiniz.

Ancak aileyi biraz daha genişletmek isterseniz iPad ve MacBook gibi cihazları de eklemek mantıklı olacaktır. Beş ürünlü bir Apple ekosistemi kurmak için yaklaşık 75 bin TL’lik bütçeye ihtiyaç duyacaksınız.

Gürgençler’in üniversite öğrencilerine yönelik kampanyası, MacBook alana AirPods Pro hediye ediyor. Bu sayede beş ürünlü ekosistem 70 bin TL civarına denk geliyor.

Uygun fiyatlı olarak seçtiğimiz ürünler arasında iPhone 11, iPad 9. Nesil, AirPods 2. Nesil, Apple Watch SE ve MacBook Air M1 yer alıyor. Bu ürünleri Gürgençler’den alarak kuracağınız ekosistem size 75 bin TL civarına mal olacak.

Benzer ürünleri Apple’ın kendi mağazasından aldığınızda ise 83 bin TL’lik fiyat sizleri karşılıyor. Yani Gürgençler’deki kampanya sayesinde 6-7 bin TL cebinizde kalmış olacak.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz