Ana Sayfa SE TV Apple Watch Series 9 inceleme!

Apple Watch Series 9 inceleme!

0

Apple’ın uzun süredir beklenen etkinliği Wonderlust, teknoloji dünyasında heyecanla beklenen bir dizi yeniliği sundu. Bu etkinliğin en çekici ürünlerinden biri olan Apple Watch Series 9 tanıtıldı. Beklendiği gibi, bu cihaz büyük ilgi gördü. Apple Watch Series 9 inceleme sizlerle.

Apple Watch Series 9 inceleme!

Gürgençler ile Apple Watch Series 9 satın almak için: https://bit.ly/40l1zMH

Apple Watch Series 9 ile gelen yeni bir özellik, en dikkat çekici detaylarından biri haline geldi. Artık gelen aramaları cevaplamak, telefonunuzdan fotoğraf çekmek veya alarmları ertelemek için yapmanız gereken tek şey, işaret parmağınızı baş parmağınıza dokundurmak.

Son yıllarda Apple’ın akıllı saat serilerinde, genellikle boyut veya kalınlık değişiklikleri dışında tasarım konusunda büyük değişiklikler yapmadığını biliyoruz. Beklentiler, Watch Series 9 modelinin de bu geleneği sürdüreceği yönündeydi ve gerçekten de yeni cihaz, önceki modele oldukça benzer bir görünüme sahip olarak tanıtıldı.

Suya, toza ve çizilmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan Watch Series 9, 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı boyutta sunuldu. Harika bir görüntüleme deneyimi sunan ekran, Always on Display özelliğini destekleyecek şekilde tasarlandı.

Apple Watch Series 9, tasarım açısından devrim niteliğinde bir değişiklik getirmemiş olabilir, ancak teknik iyileştirmeler konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Yeni S9 adlı işlemci ile donatılan cihaz, önceki modele göre kullanıcı deneyimini çok daha verimli ve güçlü hale getirecek şekilde tasarlandı.

İşlemci tarafındaki önemli verimlilik artışı sayesinde akıllı saat modeli daha uzun bir pil ömrü sunacak. 18 saate kadar etkileyici bir pil ömründen bahsediliyor. Peki, yeni Apple Watch Series 9 hakkında ne düşünüyorsunuz? Cihaz, beklentilerinizi tam anlamıyla karşıladı mı? Değerli düşüncelerinizi lütfen yorumlar bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz